Imprezy

Tropem Wilczym - edycja 2021

Zapraszamy do udziału w IX edycji projektu pn. "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych".

Informujemy, iż sosnowiecka edycja projektu pn. "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" odbędzie się w dniu 22 sierpnia 2021 roku. 

W ramach projektu odbędzie się bieg na dystansie 1963 metrów, będący symbolem daty schwytania i śmierci ostatniego spośród Żołnierzy Wyklętych. Start biegu nastąpi o godzinie 11:00 z placu przed Urzędem Miejskim w Sosnowcu przy alei Zwycięstwa 20. Meta zlokalizowana będzie na skwerze przy kościele pw. św. Tomasza Apostoła przy ul. Orlej w Sosnowcu. W biegu obowiązuje limit zgłoszeń - 400 osób. Decyduje kolejność.

Opłata startowa wynosi 20,00 zł od uczestnika i przyjmowana będzie wyłącznie w formie przelewu on-line i nie będzie pobierana w gotówce w dniu Biegu. Jeżeli całkowita należność wynikająca z rezerwacji nie zostanie uiszczona, nieopłacona rezerwacja jest anulowana. Nieopłacenie udziału w Biegu będzie równoznaczne z utratą miejsca na liście startowej uczestników Biegu.

mapa.jpg (2021-07-05 09:47:23)

 

Harmonogram:

godzina 9.00 – otwarcie biura zawodów

godzina 10.30 – zamknięcie biura zawodów

godzina 10.50 – powitanie zawodników na linii startu

godzina 11.00 – start biegu

godzina 11.40 – zakończenie biegu

 

Informacje dotyczące ogólopolskiego projektu pn. "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" można zlaneźć na stronie www.tropemwilczym.org

Szczegółowe informacje dotyczące sosnowieckiej edycji biegu zawarte są w poniższym regulaminie: