Imprezy

Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Po raz kolejny w Sosnowcu obędą się zawody Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn. Turniej odbędzie się w dniach 4-5 grudnia 2021 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c.

W sobotę, 4 grudnia rozegrany zostanie turniej indywidualny kobiet, walki finałowe turnieju rozpoczną się około godziny 16:30.

Niedziela, 5 grudnia to dzień odbywania się turnieju drużynowego kobiet oraz turnieju indywidualnego mężczyzn. Finał zawodów drużynowych rozpocznie się w południe, finał zawodów indywidualnych zawodnicy rozegrają o godzinie 19:00.  

W zawodach Pucharu Świata Juniorów udział weźmie liczna reprezentacja polskich szablistów, w tym zawodnicy z dwóch sosnowieckich klubów szermierczych – Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego, który jest organizatorem wydarzenia oraz Towarzystwa Miłośników Szermierki.

Do aktywnego kibicowania zaprasza Maxcom!
Sponsorem tegorocznej edycji Pucharu Świata Juniorów w Szabli jest polska firma Maxcom.
Sport i zdrowie zdecydowanie wpisują się w DNA producenta elektroniki użytkowej z Tychów. W portfolio Maxcom znajdziemy się m.in. stylowe i profesjonalne smartwatche oraz smartbandy, napędy elektryczne do rowerów, hulajnogi, a także słuchawki i głośniki Bluetooth umilające codzienne treningi. Firma obecna jest na rynku od 20 lat, w przeszło 30 krajach, głównie europejskich. Maxcom od lat wspiera lokalnych sportowców. Cieszymy się, że przyszła kolej na szablę !!!
Do podstawowych wartości Maxcom należy również ekologia. Maxcom w świadomy sposób podchodzi do cyklu produkcyjnego, a pod marką Maxcom Eco Energy, oferuje kompleksowe systemy energii odnawialnej. Sprawdźcie ich bogatą ofertę: www.maxcom.pl. Naszym zdaniem warto!