Imprezy

Spływ kajakowy “HEJ WAKACJE” 26 czerwca 2021 roku

Zapraszamy na spływ kajakowy "Hej Wakacje" , będzie to doskonałe rozpoczęcie wakacji na rzece Sztole i Biała Przemsza.

Spływ odbędzie się w dniu 26 czerwca 2021 r. , trasa wyniesie ok. 17 km rzeką: Sztołą i Biała Przemszą, na odcinku Bukowno – przystań kajakowa za ośrodkiem TRAMP ul. Spacerowa 1 do Sławków Piernikarka, meta kładka na Białej Przemszy. Trasa spływu na całym odcinku będzie uciążliwa i wymagająca, z uwagi na występowanie dużej ilości zwałek i przeszkód w postaci obalonych drzew i gałęzi. Konieczne będzie częste wysiadanie z kajaka i przenoszenie go przez przeszkody. Ponadto rzeki na całym odcinku mocno meandrują, kajakarze powinni posiadać umiejętności wiosłowania i sterowania kajakiem. Czas płynięcia wyniesie 6-7 godzin.

Ilość miejsc – 58

Opłaty – 60 zł od osoby, dzieci od 13 roku życia

UWAGA! Opłata startowa przyjmowana będzie wyłącznie w formie przelewu on-line i nie będzie pobierana w gotówce w dniu spływu. Rejestracja uczestnika na spływ oznacza konieczność natychmiastowego opłacenia udziału w spływie (uczestnik zostanie przekierowany do bramki płatniczej).

Wszelkie informacje dotyczące spływu udzielane są pod numerem telefonu 512 998 894

Harmonogram spływu:

godz. 8 00 – 8.30 – zbiórka uczestników spływu: Sławków Piernikarka (zał.mapka)

godz. 8.30 – wyjazd uczestników spływu do Bukowna – przystań kajakowa ul. Spacerowa 1 za Domem Turysty TRAMP w Bukownie

godz. 9 30 – start spływu;

godz. ok. 17.00 – meta spływu – Sławków Piernikarka (zał. mapka)

Gwarantujemy niezapomniane wrażenia na łonie przepięknej przyrody oraz pamiątkowy gadżet, który przypomni Państwu o spędzonym z nami czasie.