Kalendarz z odnośnikami

Pon Wt Śr Czw Pt Sob Nd
PT, 01 PaździernikaSOB, 02 Października
Czarni Sosnowiec – Medyk Konin
Godziny godz. 10:45Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
Zagłębie II Sosnowiec – AKS Mikołów
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
KS Górnik Sosnowiec - AKS 1917 Niwka Sosnowiec
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a
KRS TKKF ZEW – KS Unia Dąbrowa Górnicza II
Godziny godz. 15:30Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
ND, 03 Października
Czarni II Sosnowiec – Ślęza Wrocław
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
Zagłębie Sosnowiec – JKH GKS Jastrzębie
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
CTL Zagłębie Sosnowiec – Enea AZS Politechnika Poznań
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
PON, 04 PaździernikaWT, 05 PaździernikaŚR, 06 PaździernikaCZW, 07 PaździernikaPT, 08 PaździernikaSOB, 09 Października
4. Memoriał Janusza Nabrdalika
Godziny godz. 10:00Lokalizacja ZSO nr 11 przy ul. Skwerowej 21, 41-217 Sosnowiec
Puchar Polski Juniorek w gimanstyce artystycznej
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ASOTRA Płomień Sosnowiec – Karpaty MOSiR AZS PWSZ Krosno Glass
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
UKS Zagłębie Sosnowiec – MKS Cracovia Kraków
Godziny godz. 17:30Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
ND, 10 Października
VI Rodzinny Spływ Kajakowy w ramach programu "Bliżej siebie - razem nad wodą"
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Maczki
Puchar Polski Juniorek w gimnastyce artystycznej
Godziny godz. 10:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
Zagłębie Sosnowiec – Resovia Rzeszów
Godziny godz. 12:40Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
KKS Czarni Sosnowiec – MKS Górnik II Wojkowice
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
UKS Zagłębie Sosnowiec – UKH Unia Oświęcim
Godziny godz. 16:15Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
PON, 11 PaździernikaWT, 12 PaździernikaŚR, 13 PaździernikaCZW, 14 PaździernikaPT, 15 PaździernikaSOB, 16 Października
Progres Sosnowiec – PWK Team Sosnowiec
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Euforia – SP Volley Team Błyskawica Sosnowiec
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Cyrulicy Plus – Riser Volley Team Jaworzno
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Contra – Zagłębie Volley Team
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Rodzinny Rajd na Orientację
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Park im. Jacka Kuronia w Sosnowcu-Kazimierzu
KKS Czarni II Sosnowiec – Polonia Świdnica
Godziny godz. 14:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy al. Mireckiego 31
KS Górnik Piaski – LKS Jedność Strzyżowice
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Górników 81a
CLT Zagłębie Sosnowiec – VBW Arka Gdynia
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
UKS Zagłębie Sosnowiec – Opole HK
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4c
ND, 17 Października
Zagłębie II Sosnowiec – BKS Sarmacja Będzin
Godziny godz. 13:00Lokalizacja Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1
ZEW Kazimierz – KS Gminy Psary
Godziny godz. 15:00Lokalizacja Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 9
PON, 18 PaździernikaWT, 19 PaździernikaŚR, 20 PaździernikaCZW, 21 PaździernikaPT, 22 Października
Zagłębie Sosnowiec – Re-Plast Unia Oświęcim
Godziny godz. 19:00Lokalizacja Stadion Zimowy przy ul. Zamkowej 4
SOB, 23 Października
PWK Team Sosnowiec – Zagłębie Volley Team
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
Progres Sosnowiec – Cyrulicy Plus
Godziny godz. 09:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
AKS 1917 Niwka Sosnowiec – KS Gminy Psary
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70
SP Volley Team Błyskawica Sosnowiec – Contra
Godziny godz. 11:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
KKS Czarni Sosnowiec – LKS Źródło Kromołów
Godziny godz. 13:00Lokalizacja Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31
ASOTRA Płomień Sosnowiec – KS BAS Kombinat Budowlany Białystok
Godziny godz. 17:00Lokalizacja Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4
MUKS Zagłębie ZSO14 Sosnowiec – MKS Padwa Zamość
Godziny godz. 18:00Lokalizacja Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c
ND, 24 Października
Zagłębie Sosnowiec – Podbeskidzie Bielsko-Biała
Godziny godz. 12:40Lokalizacja Stadion Ludowy przy ul. Kresowej 1
PON, 25 PaździernikaWT, 26 PaździernikaŚR, 27 PaździernikaCZW, 28 PaździernikaPT, 29 PaździernikaSOB, 30 PaździernikaND, 31 Października