Wiadomości

aquaspinning-plakat

Zajęcia aquaspinningu i rekreacyjnej nauki pływania dla dzieci

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnych zajęciach organizowanych w ramach programu „Bliżej siebie – razem nad wodą” na terenie Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej.

Zajęcia aquaspinning dla osób dorosłych oraz równolegle odbywające się zajęcia rekreacyjnej nauki pływania dla dzieci w wieku od 7 do 13 roku życia prowadzone przez instruktorów to zajęcia skierowane do rodzin, które odbywać się będą w cyklach miesięcznych w czasie od 3 września do 19 grudnia 2021r. W każdym miesiącu zajęć utworzone zostaną dwie grupy treningowe odbywające zajęcia dwa razy w tygodniu według następującego harmonogramu

w piątki:

w niedziele:

W grupie aquaspinning – maksymalnie 10 osób

W grupie rekreacyjnej nauki pływania dla dzieci – maksymalnie 10 osób

Opłaty - karnet w cenie 140 zł zawierający: wstęp na zajęcia aquaspinning, wstęp na zajęcia rekreacyjnej nauki pływania dla dzieci oraz opłatę za wstęp na pływalnię dla rodzica i dziecka. W momencie odbioru karnetu w kasie pływalni należy uiścić kaucję w wysokości 15 zł. Kaucja musi zostać wpłacona wyłącznie GOTÓWKĄ i jest zwracana gdy karnet zostanie w całości wykorzystany.

Zapisy – prowadzone są wyłącznie poprzez system zapisów elektronicznych na stronie www.mosir.sosnowiec.pl i uruchamiane na każdy kolejny miesiąc trwania zajęć. Zapisy na grudzień prowadzone będą od 24 listopada, od godziny 12:00 do 3 grudnia, do godziny 12:00. Zajęcia grudniowe rozpoczynają się 3 grudnia.

Zapisanie dziecka na zajęcia rekreacyjnej nauki pływania dla dzieci jest wymogiem koniecznym do tego, aby wziąć udział w zajęciach aquaspinning. Na zajęcia można zapisać np. swojego chrześniaka, siostrzenicę, kuzyna, byle zgoda na udział dziecka w zajęciach została wypełniona przez opiekuna prawnego dziecka i dostarczona przez opiekuna faktycznego w dniu odbywania się pierwszych zajęć danego cyklu.

Wszelkie informacje dotyczące zajęć udzielane są pod numerem telefonu 506 808 813

Wzory oświadczeń do wydrukowania i wypełnienia dostępne są tutaj:

Prosimy o wydrukowanie i wypełnienie stosownych oświadczeń oraz zabranie ich na pierwsze zajęcia. Powyższa zasada nie obowiązuje osób, które już wczesniej uczęszczały na zajęcia i oddawały wypełnione oświadczenia. Prosimy też o pojawianie się na zajęciach ok.15 minut przez ich rozpoczynaniem się po to, aby mieć czas na weryfikację karnetu oraz przebranie się i przygotowanie do zajęć.