Rodzinny Spływ Kajakowy - dodatkowe miejsca

data publikacji: 01 / 08 / 2019

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzecim już z kolei Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 10 sierpnia na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny

strona 2.jpg (2019-08-01 12:44:22)

W związku z ogromnym zainteresowaniem zapisami na spływ kajakowy, decyzją Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zostanie zwiększona ilość dostępnych na spływie miejsc do 78. W związku z tym, w najbliższy czwartek, tj. 8 sierpnia 2019 r. o godzinie 10:00 udostępnimy dla Państwa 20 dodatkowych miejsc. Zapisy potrwają do 9 sierpnia do godziny 12:00. Jednocześnie przypominamy, że chcąc się zapisać na listę uczestników wystarczy kliknąć przycisk „przyłącz się”, bez konieczności rejestrowania się czy logowania. 

Zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną od 1 sierpnia od godziny 14:00 do 9 sierpnia, do godz. 12:00. Link do zapisów: TUTAJ

Prosimy Państwa o wydrukowanie i wypełnienie oświadczeń, które są niezbędne do tego, aby dokonać weryfikacji przed przystąpieniem do spływu oraz o zapoznanie się z treścią obowiązującego podczas spływu regulaminu i klauzuli dotyczącej przetwarzania Państwa danych.

Harmonogram spływu przedstawia się następująco:

  • godz. 7.30 - 8.30 – Sosnowiec Trójkąt Trzech Cesarzy – sekretariat spływu, weryfikacja uczestników spływu,
  • godz. 8.45 – przewóz uczestników spływu na start spływu - Sosnowiec Maczki (przystań przy moście nad Białą Przemszą),
  • godz. 10.00 – start spływu Sosnowiec Maczki (przystań przy moście nad Białą Przemszą),
  • ok. godz.14.00 – zakończenie spływu Sosnowiec Trójkąt Trzech Cesarzy – posiłek regeneracyjny.

Organizatorzy zapewniają każdemu uczestnikowi sprzęt sportowy: tj. kajak, wiosła, kamizelkę asekuracyjną, transport z miejsca zbiórki do miejsca startu, ubezpieczenie NW, doraźną pomoc medyczną w czasie trwania spływu, instruktaż dotyczący bezpiecznego poruszania się kajakiem po rzece oraz poczęstunek po zakończeniu spływu. Na każdą osobę biorącą udział w spływie czekać będzie także pamiątkowy upominek.

Dokumenty:

Zmiana regulaminu spływu.pdf

Zmiana regulaminu spływu.pdf / rozmiar: 26.67 kb

Poleć znajomemu