Rodzinne bieganie

data publikacji: 21 / 10 / 2019

Jeśli chcecie Państwo rozpocząć swoją przygodę z bieganiem a dodatkowo zaszczepić w najmłodszych członkach swojej rodziny sympatię do tej sportowej aktywności zachęcamy do skorzystania z jednego z naszych treningów biegowych organizowanych bezpłatnie w ramach programu „Bliżej siebie”.

 strona 2.png (2019-10-21 10:13:49)

W sezonie jesiennym z zajęciami przenosimy się pod dach. 19 października odbył się pierwszy trening w hali.

Rodzinne Bieganie to unikatowy cykl darmowych treningów odbywających się pod okiem trenera lekkiej atletyki, dzięki którym poprawicie Państwo swoją siłę, stabilizację oraz zwinność, gibkość i szybkość to nasza recepta na podniesienie sprawności, zabezpieczenie przed kontuzjami, czy zgrabną sylwetkę.

W ramach zajęć proponujemy ćwiczenia dla całej rodziny. Są to ćwiczenia sprawnościowe, koordynacyjne, biegi przez przeszkody, kształtowanie wytrzymałości oraz siły biegowej.

Na najmłodszych uczestników Rodzinnego Biegania czekają gry i zabawy biegowe kształtujące wszystkie zdolności motoryczne.

Stawiamy przede wszystkim na wszechstronny, spokojny i zrównoważony rozwój sportowy oraz frajdę z realizowania swojej pasji. Treningi są urozmaicone i dostosowywane do potrzeb każdego uczestnika zajęć. Zadania biegowe wzbogacamy szerokim wachlarzem ćwiczeń uzupełniających – siłowych, rozciągających, stabilizacyjnych i technicznych

Harmonogram zajęć Rodzinnego Biegania w sezonie jesiennym przedstawia się następująco:

  • 19 października - Hala Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c.
  • 2 listopada - Hala Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c.
  • 16 listopada - Hala Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c.
  • 30 listopada - Hala Widowiskowo-Sportowej przy ul. Orląt Lwowskich 70.

Informacje dotyczące treningów udzielane są w dni powszednie w godzinach od 7:30 do 15:30 pod numerem telefonu: 512 998 894

zarządzenie nr 66a.pdf

Zarządzenie nr 66a.pdf / rozmiar: 162.01 kb

Poleć znajomemu