MOSiR zaprasza

data publikacji: 17 / 04 / 2015

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.


   17 kwietnia 2015 r. (piątek)

  • XIII Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Ruchowo (godz. 10:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9

 

   18 kwietnia 2015 r. (sobota)

  • Piłka nożna, mecz ekstraligi kobiet: KKS Czarni Sosnowiec - 1. FC AZS AWF Katowice (godz. 14:00) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Piłka nożna, mecz klasy okręgowej mężczyzn: AKS Niwka Sosnowiec - AKS Mikołów (godz. 16:30) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Koszykówka, mecz I ligi mężczyzn: Basket Zagłębie Sosnowiec - BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski (godz. 17:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 9

  • Piłka nożna, mecz ligi trampkarzy: KKS Czarni Sosnowiec - KP Warta Zawiercie (godz. 9:30) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Piłka nożna, mecz ligi juniorów: KKS Czarni Sosnowiec - LKS Tęcza Błędów (godz. 10:30) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: Zagłębie III Sosnowiec - UKS Piłkarz II Sosnowiec (godz. 11:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: TKKF ZEW II Kazimierz - CKS Czeladź (godz. 11:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: TKKF ZEW I Kazimierz - BKS Sarmacja Będzin (godz. 11:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

  • Piłka nożna, mecz ligi juniorów: Zagłębie Sosnowiec - MUKP Dąbrowa Górnicza (godz. 11:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Piłka nożna, mecz III ligi kobiet: KKS Czarni II Sosnowiec - TS Mitech II Żywiec (godz. 16:30) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

 

   19 kwietnia 2015 r. (niedziela)

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: Kanonierzy - Dynamo (godz. 8:00), AKS Pogoń - Energo (godz. 14:00), Flaschke - KS Juliusz (godz. 16:00), AKS Sielec - Politechnika (godz. 18:00) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Sosnowiecka Amatorska Liga Siatkówki: VT Fundacja Restytucja - Cudotwórcy, Model - Contra (godz. 9:00 i 11:00), Borkar Team Sosnowiec - Kac Team, Eko-Jumir Zamek Będzin - Complex-IT (godz. 10:00 i 12:00) – Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4


Poleć znajomemu