MOSiR zaprasza

data publikacji: 11 / 04 / 2014

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

 

12 kwietnia 2014 r. (sobota)

  • Halowy Turniej Piłki Nożnej „Piłkarz Cup 2014” - rocznik 2005 (godz. 8:00) - udział wezmą drużyny: MUKP Dąbrowa Górnicza, Zew Kazimierz, AP Górnik Piaski, UKS Jedynka Łazy oraz Piłkarz I Sosnowiec i Piłkarz II Sosnowiec – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91

  • Piłka nożna, mecz ligi juniorów: Zagłębie Sosnowiec - SRS Gwiazda Ruda Śląska (godz. 10:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Piłka nożna, mecz ligi juniorów: AKS Niwka Sosnowiec - MKS Siemianowiczanka (godz. 10:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz ligi orlików: KKS Czarni Sosnowiec - MKS Sławków (godz. 10:30) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Piłka nożna, mecz klasy okręgowej mężczyzn: AKS Niwka Sosnowiec - LKS Unia Kosztowy (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka nożna, mecz klasy „A” mężczyzn: KRS TKKF Zew Kazimierz - CKS Czeladź (godz. 16:00) – Stadion Piłkarski przy ul. Gałczyńskiego 7

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: Pompa - Dąbrovia (godz. 14:00), Anioły - Lechia (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31


13 kwietnia 2014 r. (niedziela)

  • Amatorska Liga Piłki Nożnej: Dynamo - Pogoń (godz. 8:00), Gami-Pack - Juliusz (godz. 12:00), Ksawera - Sielec (godz. 14:00), Energo - Politechnika (godz. 16:00) – Kompleks Sportowy przy al. Mireckiego 31

  • Sosnowiecka Amatorska Liga Siatkówki: Cudotwórcy - Młode Wilki, Fundacja Restytucja - KS Volley (godz. 9:00), Eko-Jumir Zamek Będzin - ADM Sosnowiec, Borkar Team Sosnowiec - Kac Team (godz. 10:00), Model - KS Volley, Contra - Polski Koks (godz. 11:00), Cudotwórcy - Complex-IT, Eko-Jumir Zamek Będzin - All Stars (godz. 12:00), Ja z Matim na resztę - Linde, Eko-Jumir Zamek Będzin - Polski Koks (godz. 13:00) – Hala Sportowa przy ul. Baczyńskiego 4

  • Piłka nożna, mecz ligi juniorów: Zagłębie Sosnowiec - KS Ruch Radzionków (godz. 10:00) – Kompleks Piłkarski przy ul. Kresowej 1

  • Wojewódzki Turniej Judo Juniorów Młodszych, Młodzików i Dzieci (godz. 10:00) – Kompleks Sportowy przy ul. Orląt Lwowskich 70

  • Piłka ręczna, mecz I ligi mężczyzn: SPR Zagłębie Sosnowiec - AZS Przemyśl (godz. 14:00) – Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91

Poleć znajomemu