KORONAWIRUS - komunikat

data publikacji: 11 / 03 / 2020

strona.png (2020-03-11 15:28:48)

‼️‼️WAŻNE‼️‼️Informujemy, iż w dniach od 12 marca do odwołania zamknięte zostaną wszystkie obiekty sportowe (baseny, hale i lodowisko).

 

Szanowni Państwo

Z uwagi na zaistniałą sytuację w kraju, jak również w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych interesantów oraz pracowników zwracamy się do Państwa z prośbą o maksymalne ograniczenie ilości wizyt w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i obiektach sportowych podległych MOSiR.

Apelujemy do Państwa o podejmowanie rozsądnych działań w tej kwestii oraz zastosowanie się do przekazywanych na bieżąco wytycznych. Jesteśmy przekonani, że zespołowe działanie przyniesie pożądane efekty. Prosimy zatem o:

  1. maksymalne ograniczenie wizyt w Dyrekcji MOSIR oraz obiektach MOSIR i pojawianie się tam wyłącznie w najbardziej naglących i niezbędnych sytuacjach, po wcześniejszym uzgodnieniu z sekretariatem lub z kierownikami obiektów

  2. podejmowanie kontaktów z Dyrekcją, kierownictwem i/lub obiektami MOSiR przede wszystkim za pośrednictwem poczty elektronicznej sekretariat@mosir.sosnowiec.pl i drogą telefoniczną pod nr. tel. (032-) 266-34-26 albo 503-342-127.

Szczegółowe dane kontaktowe dostępne po linkiem :

http://www.mosir.sosnowiec.pl/kontakt.html

 

  1. składanie dokumentów kierowanych do MOSIR w wersji papierowej w skrzynce podawczej znajdującej się przed wejściem do budynku Dyrekcji.

Dziękujemy za Państwa wyrozumiałość.


 

Poleć znajomemu