Komunikat ws. KCAR

data publikacji: 28 / 02 / 2020

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.
Aktualnie prowadzone są prace naprawcze w obrębie instalacji elektrycznej. Przewidywany termin zakończenia prac: 2 marca 2020 roku.
Przywrócenie zasilania w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej stanowi warunek przystąpienia do dalszych czynności polegających
na weryfikacji prawidłowości działania stanowisk kasowych, centrali wentylacyjnych i klimatyzacji oraz urządzeń w siłowni. Prace w tym zakresie wykonane zostaną 2 marca.
Równolegle rozpocznie się naprawa i wymiana specjalistycznych urządzeń stacji uzdatniania wody basenowej, która również została częściowo uszkodzona. Przewidywany termin prac: do 3 tygodni.
Podsumowując, niezwłocznie po potwierdzeniu, że wyżej wymienione urządzenia działają bezusterkowo, obiekt zostanie otwarty. W pierwszym etapie planowane jest uruchomienie siłowni, sali fitness oraz sali gimnastyki korekcyjnej. Dokładamy wszelkich starań, aby udostępnić tę część obiektu we wtorek 3 marca 2020 roku. Wskazany termin zostanie potwierdzony po zakończeniu przewidzianych na poniedziałek 2 marca 2020 roku wymienionych powyżej przeglądów.

Poleć znajomemu