Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej zamknięte do odwołania

data publikacji: 17 / 02 / 2020

 

W związku z informacją z dnia 13 lutego 2020 roku dotyczącą Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99 A w imieniu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informujemy, że z powodu poważnej awarii technicznej obiekt pozostanie zamknięty przez co najmniej 2 tygodnie.

W związku z powyższym klientom nie będziemy udostępniać: pływalni, siłowni i sali fitness. W obiekcie nie będziemy też prowadzić: zajęć nauki i doskonalenia pływania, gimnastyki korekcyjnej, zajęć fitness oraz zajęć sportowych i tanecznych dla dzieci.

Podjęliśmy działania mające na celu zorganizowanie kursu nauki i doskonalenia pływania oraz zajęć gimnastyki korekcyjnej w innej lokalizacji.

Klientom dysponującym karnetami aktywnymi w okresie przerwy zagwarantujemy możliwość przedłużenia ważności karnetu o czas proporcjonalny do czasu przerwy.

Wszelkie informacje dotyczące ponownego uruchomienia Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej oraz usług świadczonych w obiekcie będziemy przekazywać na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej: mosir.sosnowiec.pl oraz profilów na Facebooku: MOSIR Sosnowiec oraz Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej.

Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, żeby usunąć awarię w jak najkrótszym czasie. Za utrudnienia przepraszamy!

 

Poleć znajomemu