Bliżej siebie - Sosnowiec

data publikacji: 16 / 07 / 2019

Sezon letni to czas, gdy, oprócz standardowych atrakcji proponowanych przez nas w tym czasie, możecie Państwo skorzystać również z tych dodatkowych, organizowanych przez nas nieodpłatnie w ramach realizacji programu „Bliżej siebie”.

 W ofercie, obok atrakcji wodnych, znajdują się także innego rodzaju ciekawe zajęcia, których celem jest zachęcenie Państwa do podejmowania regularnej aktywności sportowej oraz korzystania z jej dobrodziejstw całymi rodzinami.

Dzieci chętne do skorzystania z warsztatów jazdy na rolkach, deskorolkach i hulajnogach zapraszamy w każdy piątek w godzinach od 17:00 do 19:00 do Skate Parku Sielec. Będzie można tam wtedy skorzystać z fachowej pomocy instruktora oraz wypożyczyć potrzebny sprzęt.

4616_a2_warsztaty_mosir.jpg (2019-07-16 11:27:13)

Na amatorów biegania, którzy chcą zacząć biegać rodzinnie, w co drugą sobotę (aż do końca listopada) w godzinach od 10:00 do 12:00 w różnych lokalizacjach naszego miasta czekać będzie instruktor, który umożliwi Państwu odbycie efektywnego treningu.

4656_a2_bieganie_mosir.jpg (2019-07-16 11:27:15)

Okazja do podjęcia aktywności sportowej nadarzyć się może także przy okazji pojawienia się w Państwa okolicy mobilnej wypożyczalni, która w swoich zasobach posiadać będzie gotowy do wypożyczenia sprzęt rekreacyjno-sportowy (deskorolki, hulajnogi, kijki do NW oraz rolki). Mobilna wypożyczalnia odwiedzać będzie różne dzielnice Sosnowca w różnych terminach aż do 15 września. Warto zapoznać się z harmonogramem, w którym znajdziecie Państwo szczegóły dotyczące konkretnych terminów i lokalizacji stacjonowania wypożyczalni.

4663_a2_wynajem_mosir.jpg (2019-07-16 11:27:16)

Bogata oferta zajęć organizowanych w ramach realizacji programu „Bliżej siebie” sprawia, że każdy ma szansę znaleźć w niej coś , co odpowiada jego zainteresowaniom i oczekiwaniom.

Zachęcamy do odwiedzenia i polubienia profilu poświęconego programowi. Znajdziecie tam Państwo wszelkie informacje dotyczące planowanych wydarzeń.

https://www.facebook.com/BlizejsiebieSosnowiec/?modal=admin_todo_tour

Poleć znajomemu