GP Sosnowca w Siatkówce Plażowej

data publikacji: 02 / 07 / 2019

W minioną sobotę rozpoczęły się rozgrywki siatkówki plażowej, które w okresie wakacyjnym prowadzone będą w ramach Grand Prix w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca.

 strona 2.jpg (2019-07-02 14:47:25)

Na serię rozgrywek Grand Prix złoży się 6 turniejów, wliczając w to turniej zamknięcia, który odbędzie się 24 sierpnia. Udział w zawodach wziąć mogą osoby, które ukończyły 15 rok życia. Każda drużyna musi się składać z dwóch osób i mogą to być drużyny mieszane.

Mecze zawodów Grand Prix w siatkówce plażowej rozgrywane będą na boiskach Stadionu Lekkoatletycznego przy Al. Mireckiego 4. Każdy z turniejów rozpoczynać się będzie o godzinie 9:30, a wcześniej, bezpośrednio przed każdym z turniejów, od godziny 8:30 do 9:00, przyjmowane będą zgłoszenia drużyn.

Mecze turniejowe prowadzone będę systemem brazylijskim (dwie porażki eliminują z turnieju). Członkowie drużyny, która zajmie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma nagrody rzeczowe, dyplomy i puchary. Dyplomy i puchary powędrują również do drużyn, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu klasyfikacji generalnej.

Turnieje w siatkówce plażowej rozgrywane w ramach Grand Prix Sosnowca mogą być doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu wolnego przez młodzież w okresie wakacji, jak również stanowić mogą okazję dla młodych ludzi do podjęcia przez nich rywalizacji sportowej w duchu fair-play.

Pliki:

REGULAMIN.pdf

REGULAMIN.pdf / rozmiar: 966.44 kb

Oświadczenie.pdf

Oświadczenie.pdf / rozmiar: 512.03 kb

Klauzula_RODO.pdf

Klauzula_RODO.pdf / rozmiar: 1.46 Mb

Poleć znajomemu