Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

15 listopada

Rusza rekrutacja na wolontariat MŚ U-20 w Polsce!

Począwszy od 23 maja 2019 roku, przez ponad trzy tygodnie, oczy całego futbolowego świata skierowane będą na Polskę – gospodarza Mistrzostw Świata FIFA U-20 Polska 2019.

Piłka nożna
14 listopada

Dyskoteka na lodowisku

Impreza odbędzie się dnia 17 listopada 2018 roku na terenie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4.

13 listopada

III Puchar Polski Juniorów w Szabli

W najbliższą sobotę, tj. 17 listopada zapraszamy Państwa do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4 c, gdzie odbędzie się III Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

26 października

Międzynarodowy Turniej Juniorek

Z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości w dniach 9-11 listopada 2018 roku na terenie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4, rozegrany zostanie Międzynarodowy Turniej Juniorek w Hokeju. 

25 października

Medal dla Kamili Krzak

Ponad 240 zawodników z 81 klubów zgromadziła w sobotę Hala Sportowa w Tarnowskich Górach podczas Mistrzostw Polski Open, Oldboy i Juniorów Młodszych w Karate.

22 października

Wywiad z Otylią Jędrzejczak

W ubiegłym miesiącu w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się niezwykła lekcja wf zorganizowana w ramach projektu „Mistrzynie w szkołach” i skierowana do uczennic sosnowieckich szkół ponadpodstawowych.

15 października

Halloween na sportowo

Serdecznie zapraszamy całe rodziny do wspólnej zabawy!

15 października

VIII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym

W dniach 20-21 października 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91, odbędą się VIII Mistrzostwa Polski w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym. 

10 października

Zawody pływackie- International Swim-Cup

W dniach 6 -7 października 2018 roku w Berlinie odbyły się prestiżowe zawody pływackie- International Swim-Cup.

10 października

Bicie rekordu w resuscytacji krążeniowo-oddechowej

W najbliższy wtorek, 16 października w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się akcja organizowana przez IX Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu oraz Sztab WOŚP działający przy IX LO przy wsparciu Urzędu Miasta Sosnowca polegająca na biciu rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.

10 października

XXVII Grand Prix Sosnowca – memoriał Bernarda Pukieta w tenisie stołowym

W najbliższą niedzielę, 14 października 2018 r. w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrany zostanie pierwszy turniej będący częścią rozgrywek prowadzonych w ramach XXVII Grand Prix Sosnowca – memoriału Bernarda Pukieta w tenisie stołowym.

09 października

Miejskie Stypendia Sportowe 2019

Zapraszamy do zapoznania się z informacją Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w sprawie naboru wniosków o przyznanie Miejskiego Stypendium Sportowego.

08 października

Spartański Spływ Kajakowy

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza na "Spartański Spływ Kajakowy", który odbędzie się 13 października 2018 roku z okazji 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Poleć znajomemu