Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

17 kwietnia

Memoriał Rafała Sznajdera - relacja

W minioną sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się czwarta edycja  Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – 4. Memoriał Rafała Sznajdera

17 kwietnia

Mistrzostwa Polski Amatorow Dywizji I w Hokeju na Lodzie

W dniach 25-28 kwietnia 2019 r. na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej odbędą się Mistrzostwa Amatorów Dywizji I w hokeju na lodzie

09 kwietnia

IV Memoriał R. Sznajdera

W najbliższą sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się czwarta edycja zawodów szermierczych organizowanych pod nazwą „Międzynarodowy Turniej w szabli dziewcząt i chłopców. Puchar Zagłębia – IV Memoriał R. Sznajdera”.

06 kwietnia

Sprzątamy rzeki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu wraz z Fundacją Kajakową TOŁHAJ - GDK zapraszają w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 roku do udziału w społecznej akcji: Sprzątanie rzek Sztoła i Biała Przemsza.

02 kwietnia

I Maraton Pływacki - relacja

W miniony piątek i sobotę na Krytej Pływalni przy ul. Żeromskiego 4d odbyła się I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki, który zorganizowany został przez Drużynę WOPR Sosnowiec we współpracy z MOSiR Sosnowiec.

02 kwietnia

Hokeiści dla Tobiasza

W niedzielę, 31 marca na tafli sosnowieckiego stadionu zimowego rozegrany został wyjątkowy mecz. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wspierana przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie stanęła do walki przeciwko drużynie Zagłębia Sosnowiec.

02 kwietnia

6. Harpagańska Dycha już za nami

Ostatni dzień marca to termin, w którym na terenie naszego miasta po raz kolejny odbyło się wydarzenie sportowe cieszące się ogromną popularnością wśród wszystkich miłosników biegania.

28 marca

Gramy dla Tobiasza

W najbliższą niedzielę, 31 marca 2019 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej 4 będzie mieć miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wspierana przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie stanie do walki przeciwko drużynie Zagłębia Sosnowiec i rozegra charytatywny mecz hokejowy pod hasłem "Gramy dla Tobiasza".

26 marca

Mistrzostwa Polski Juniorów w hokeju na lodzie

W minioną niedzielę w Sanoku odbył się finał Mistrzostw Polski Juniorów w hokeju na lodzie.

25 marca

Pierwszy 24-godzinny Maraton Pływacki

Już w piątek 29 marca o godzinie 15:00 na Krytej Pływalni przy ul. Żeromskiego 4d wystartuje I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki, który rozgrywany będzie w formie sztafety.

Pływanie
25 marca

6 Harpagańska Dycha

W najbliższą niedzielę już po raz szósty odbędzie się w naszym mieście cieszący się ogromnym zainteresowaniem bieg organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz  Stowarzyszenie Harpagan - "6 Harpagańska Dycha". Tradycyjnie już dystans biegu wyniesie 10 km. Amatorzy Nordic Walking także będą mogli wziąć udział w wydarzeniu startując w swojej kategorii na dystansie 6 km.

21 marca

Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin

W ubiegłą sobotę, 16 marca zawodnicy Sosnowieckiego klubu Karate brali udział w Mistrzostwach Śląska Karate Kyokushin, które odbyły się w Gliwicach.

19 marca

Mistrzostwa Śląska w gimnastyce artystycznej

W minioną sobotę, 16 marca reprezentacja sosnowieckiej Akademii Gimnastyki Artystycznej wzięła udział w Mistrzostwach Śląska, które odbyły się w tym roku w Bielsku Białej.

Poleć znajomemu