Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

04 października

Zmiana godziny meczu Czarnych

Zarząd KKS Czarni Sosnowiec informuje, iż uzyskał zgodę Polskiego Związku Piłki Nożnej na przesunięcie godziny rozpoczęcia spotkania z TKKF Starówka Nowy Sącz.

Piłka nożna
03 października

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W miniony weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
02 października

Festyn Jesienny w Ostrowach

W sobotę, 6 października w godz. od 11 do 15:30 na terenie Stadionu Piłkarskiego przy ul. Gałczyńskiego 7 odbędzie się „Festyn Jesienny w Ostrowach”.

02 października

Walczyli o Mistrzostwo Zagłębia amatorów i osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym

145 zawodniczek i zawodników wzięło udział w rozegranych w minioną sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Braci Mieroszewskich XII Mistrzostwach Zagłębia amatorów i osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym.

02 października

Niwecka hala z nowym zapleczem

Zakończył się remont Hali Sportowej przy ulicy Orląt Lwowskich 70. Dzięki przebudowie w obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zwiększyła się baza szatniowo-sanitarna, poprawiły się także jego walory użytkowe i estetyczne.

16 sierpnia

Remont potrwa o miesiąc dłużej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż na skutek rozszerzenia zakresu prac prowadzonych w Pływalni Krytej przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99, termin zakończenia robót został przesunięty o ponad cztery tygodnie. Obiekt zostanie udostępniony użytkownikom na początku października br.

Półmaraton Jesienny

Półmaraton Jesienny wraz z biegami towarzyszącymi kolejnym z cyklu biegów crossowo-leśnych w Sosnowcu.

Piętnasta edycja Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn za nami.

W miniony weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c gościliśmy reprezentantów ponad 30 krajów biorących udział w turniejach indywidualnych oraz turnieju drużynowym kobiet.

Poleć znajomemu