Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

08 stycznia

Wyniki czwartego turnieju GP Sosnowca

W niedzielę, 6 stycznia br. w Hali Sportowej w Milowicach rozegrano czwarty turniej z cyklu Grand Prix Sosnowca - memoriał Bernarda Pukieta. Były to pierwsze zawody tenisa stołowego w 2013 roku, a do rywalizacji przystąpiło 162 zawodniczek i zawodników.

Tenis stołowy
06 stycznia

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Koszykówka Hokej na lodzie
04 stycznia

Dostępność obiektów w święto Trzech Króli

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w niedzielę, 6 stycznia br. obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

31 grudnia

Skoki i ręczna na Górce

W styczniu 2013 roku miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na Stoku czekać będzie dodatkowa atrakcja – na telebimie będzie można oglądać rywalizację skoczków narciarskich w kolejnych konkursach oraz zmagania polskich piłkarzy ręcznych w turniejowej walce o tytuł Mistrza Świata.

31 grudnia

Zapisy na kurs nauki i doskonalenia pływania

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż zapisy na kurs nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych będą przyjmowane 10 stycznia 2013 roku (czwartek) w pokoju ratowników (numer 004) w obiekcie Pływalni Krytej przy ulicy Żeromskiego 5.

31 grudnia

Przywitaj Nowy Rok na Górce Środulskiej

Stok Narciarski jest już gotowy na sylwestrową zabawę. Co prawda warunki atmosferyczne wymogły korekty w programie, ale na szczęście nie pokrzyżowały wszystkich planów. Ostatni dzień 2012 roku rozpocznie się atrakcjami dla dzieci i młodzieży, natomiast zakończy imprezą, którą rozkręci DJ Malfunktion, oraz pokazem sztucznych ogni.

31 grudnia

Dostępność obiektów w Sylwestra i Nowy Rok

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w najbliższych dniach obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

21 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym. Wyciągi na małym stoku ponownie czynne

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. Informujemy także, że po kilkudniowym przestoju, od dzisiaj ponownie działają małe wyciągi na Stoku Narciarskim przy ulicy 3 Maja 51.

17 grudnia

Mistrzostwo dla bydgoszczanek

Drużyna KKP Bydgoszcz zwyciężyła w rozegranych w miniony weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 w Sosnowcu X Halowych Mistrzostwach Polski Juniorek U-19 w Piłce Nożnej. W finale turnieju bydgoszczanki pokonały AZS AWF Katowice.

Piłka nożna
16 grudnia

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piłka ręczna Siatkówka
14 grudnia

Pływalnia z nowym systemem i szafkami

Od dzisiaj na korzystających z Pływalni Krytej przy ulicy Żeromskiego 5 czekają udogodnienia. Wprowadzono ułatwiający obsługę użytkowników nowy system dostępu, z którym skonfigurowano także nowe szafki w przebieralniach.

14 grudnia

Ślizgawka czynna od soboty

Od soboty, 15 grudnia 2012 r. dostępna będzie ślizgawka na tafli B Stadionu Zimowego. Wstęp na otwarte lodowisko będzie bezpłatny.

13 grudnia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu.

Piłka ręczna Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
12 grudnia

Juniorki zagrają o halowy prymat w Polsce

W najbliższy weekend na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 osiem kobiecych drużyn piłkarskich do lat 19 zmierzy się w walce o tytuł najlepszej w kraju.

Piłka nożna
12 grudnia

Zapraszamy na Górkę Środulską

Już od dzisiaj od godz. 14 zapraszamy na Stok Narciarski przy ulicy 3 Maja 51! Na amatorów białego szaleństwa czeka już mały stok z dwoma wyciągami.

Poleć znajomemu