Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

23 stycznia

Turniej Gwiazd dla Zagłębia

Byli zawodnicy Zagłębia Sosnowiec zwyciężyli w III Turnieju Oldbojów „Gwiazd Zagłębia” im. Mariana Masłonia. W finale sosnowiczanie wygrali z Wartą Zawiercie.

Piłka nożna
23 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 1

148 uczennic i uczniów sosnowieckich szkół podstawowych wzięło udział w pierwszych zawodach Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2013.

19 stycznia

Zgłoś się do Pucharu Prezydenta

Już w środę na Górce Środulskiej rozpoczną się zmagania w Pucharze Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Przez pierwsze trzy dni rywalizować będą uczennice i uczniowie sosnowieckich szkół, natomiast w sobotę na stoku walka toczyć się będzie pomiędzy dorosłymi mieszkańcami naszego miasta.

19 stycznia

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Hokej na lodzie Siatkówka
19 stycznia

Udogodnienia na stoku

Od piątku wstęp na trzy wyciągi na stokach narciarskich odbywa się poprzez nowy system kontroli dostępu. Papierowe karnety uprawniające do wjazdów wyciągami nie są już sprzedawane, a wyparte zostały przez karty elektroniczne.

18 stycznia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

Tenis stołowy Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
18 stycznia

Turniej Oldbojów im. Mariana Masłonia

19 stycznia 2013 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrany zostanie III Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej Gwiazd Zagłębia im. Mariana Masłonia. Początek o godz. 10:15.

Piłka nożna
17 stycznia

Juniorzy powalczą o Puchar Prezydenta

Znana jest już obsada finałowych zmagań 49. Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca z okazji Wyzwolenia Zagłębia.

Piłka nożna
16 stycznia

Wyniki XII Super Sprintu o Puchar WOŚP

W niedzielę, 13 stycznia br. na terenach wokół Stadionu Ludowego rozegrany został XII Super Sprint o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

14 stycznia

Duży stok już dostępny

Dzisiaj, po raz pierwszy w tym roku, do dyspozycji miłośników białego szaleństwa oddany został wyciąg na dużym stoku Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51.

14 stycznia

Sosnowieckie podium

Szablistki TMS Zagłębie zdominowały rozegrane w Sosnowcu zawody III Pucharu Polski Juniorów do lat 20.

Szermierka
11 stycznia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

Szermierka Koszykówka Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
11 stycznia

49. Halowy Turniej Piłki Nożnej Juniorów

W najbliższą niedzielę na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozpocznie się rywalizacja młodych piłkarzy w 49. Halowym Turnieju Juniorów Młodszych o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca z okazji Wyzwolenia Zagłębia.

Piłka nożna
10 stycznia

XII Super Sprint o Puchar WOŚP

W niedzielę, 13 stycznia br. na terenach wokół Stadionu Ludowego rozegrany zostanie XII Super Sprint o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

10 stycznia

III Puchar Polski Juniorów w szabli

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrany zostanie III Puchar Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn do lat 20. W rywalizacji udział wezmą 63 zawodniczki i 67 zawodników z 14 klubów z całego kraju.

Poleć znajomemu