Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

11 lutego

Po Zjeździe na Czymkolwiek

W niedzielne południe na Górce Środulskiej odbyły się nietypowe zawody Zjazdu na Czymkolwiek. Co prawda frekwencja była poniżej oczekiwań, jednak tego dnia ważniejsza była dobra zabawa.

11 lutego

Przedszkolaki opanowały Stok

W sobotę, 9 lutego na Górce Środulskiej odbyły się zawody dla przedszkolaków. W rywalizacji udział wzięło 20 młodych adeptów narciarstwa.

07 lutego

Akcja Zima w Mieście 2013

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych skierowana jest do tych, którzy aktywnie chcą spędzić ten czas. Szkółka narciarska i snowboardowa, akademia nurkowania, zajęcia na lodzie czy z wielu dyscyplin w halach - to tylko niektóre z propozycji. Dwutygodniowy okres przerwy w nauce rozpocznie, jak i zakończy, impreza na Górce Środulskiej. Na początek - zjazd na czymkolwiek.

06 lutego

Zjedź na czymkolwiek!

Kosmiczne pojazdy, łodzie podwodne, domki z kartonu, szafy, lodówki czy pralki - wszystkie pojazdy dozwolone! Zapraszamy na ZJAZD NA CZYMKOLWIEK!

03 lutego

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piłka ręczna Piłka nożna
03 lutego

Zwycięstwo reprezentacji Ligi Halowej

Drużyna złożona z najlepszych zawodników występujących w Sosnowieckiej Lidze Halowej wygrała rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego I Memoriał im. Tomasz Krawczyka.

01 lutego

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Piłka nożna
31 stycznia

I Memoriał im. Tomasza Krawczyka

W niedzielę, 3 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbędzie się impreza piłkarska, której celem jest uczczenie pamięci zmarłego w ubiegłym roku Tomasza „Tonia” Krawczyka.

Piłka nożna
26 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 4

Sobota była ostatnim dniem zmagań w zawodach Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Triumfatorami tegorocznej edycji zostali: Ewa Łuczyńska-Kałwa i Dariusz Wylężek.

25 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 3

W piątek do zmagań w Pucharze Prezydenta Sosnowca stanęły uczennice i uczniowie sosnowieckich szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizowały 84 osoby.

24 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 2

Dzisiaj o Puchar Prezydenta Sosnowca rywalizowali gimnazjaliści. Do zmagań stanęło 59 osób.

23 stycznia

Turniej Gwiazd dla Zagłębia

Byli zawodnicy Zagłębia Sosnowiec zwyciężyli w III Turnieju Oldbojów „Gwiazd Zagłębia” im. Mariana Masłonia. W finale sosnowiczanie wygrali z Wartą Zawiercie.

Piłka nożna
23 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 1

148 uczennic i uczniów sosnowieckich szkół podstawowych wzięło udział w pierwszych zawodach Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2013.

19 stycznia

Zgłoś się do Pucharu Prezydenta

Już w środę na Górce Środulskiej rozpoczną się zmagania w Pucharze Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Przez pierwsze trzy dni rywalizować będą uczennice i uczniowie sosnowieckich szkół, natomiast w sobotę na stoku walka toczyć się będzie pomiędzy dorosłymi mieszkańcami naszego miasta.

19 stycznia

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Hokej na lodzie Siatkówka

Poleć znajomemu