Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

27 czerwca

„Bliżej siebie – Radość życia” oraz "Bliżej siebie – Razem nad wodą"

MOSiR Sosnowiec po raz kolejny stał się realizatorem zadań organizowanych w ramach dwóch programów gminnych - „Bliżej siebie – Radość życia” oraz "Bliżej siebie – Razem nad wodą".

26 czerwca

Wystawa Expo Dino & Show - relacja

W miniony weekend Stadion Zimowy w Sosnowcu zmienił się w królestwo dinozaurów. Odbyła się tam bowiem wystawa Expo Dino & Show.

21 czerwca

Rodzinny spływ kajakowy- 29 czerwca

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w kolejnym Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 29 czerwca na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny

17 czerwca

Sukcesy sosnowieckich szablistów podczas Mistrzostw Polski Młodzików w Śremie

W miniony weekend w Śremie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców, na których świetnie zaprezentowali się zawodnicy Towarzystwa Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec. W turnieju indywidualnym, w którym startowało 81 zawodniczek złoty medal zdobyła Julia Pilewska z TMS Zagłębie Sosnowiec, która w finale, stosunkiem punktów 12:8 pokonała Anielę Kozłowską z UKS Hajduczek Olsztyn. Brązowe medale zdobyły w tej konkurencji wychowanka TMS Zagłębie Sosnowiec – Emilia Habryn oraz Sonia Kazanecka z Dragon Łódź.

Szermierka
07 czerwca

Rodzinny spływ kajakowy

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 15 czerwca na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny.

07 czerwca

Bieg Memoriałowy im. J. Kuronia

Rada Dzielnicy, Komisariat V Policji, MDK Kazimierz, Szkoła Podstawowa nr 32 im. Leona Kruczkowskiego w Sosnowcu, MOSIR Sosnowiec oraz Urząd Miasta Sosnowca zapraszają na Bieg Memoriałowy im. J. Kuronia, który odbędzie się 14 czerwca o godzinie 17:00 w Parku Miejskim im. Jacka Kuronia.

06 czerwca

II Bieg wolności - relacja

W miniony wtorek, 4 czerwca w Parku Miejskim im. J. Kuronia po raz drugi odbyło się wyjątkowe wydarzenie – II Bieg Wolności, którego celem było upamiętnienie 30 rocznicy pierwszych wolnych wyborów po II wojnie światowej

06 czerwca

Międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej

W dniach 7-9 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się międzynarodowy turniej gimnastyki artystycznej organizowany pod nazwą Sosnowiec Summer Cup.

05 czerwca

Srebrny medal szablistek na Mistrzostwach Europy

Z nieukrywaną przyjemnością informujemy Państwa o sukcesach szablistek Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego, które w dniach 28 maja – 2 czerwca uczestniczyły w Mistrzostwach Europy młodzieżowców, które odbyły się w bułgarskim Płowdiw.

Szermierka
28 maja

Półkolonie letnie 2019 - Zapisy

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w czwartek 6 czerwca 2019 roku o godzinie 12:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na letnie półkolonie.

23 maja

XXV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kata

W najbliższą sobotę, 25 maja, w Sosnowcu odbędą się XXV Mistrzostwa Polski Oyama PFK w Kata.

23 maja

XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin w Sosnowcu

W naszym Mieście po raz kolejny organizowany będzie Sportowy Turniej Miast i Gmin.

22 maja

Sukcesy na koncie szablistów z Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie zawodnicy sosnowieckiego klubu stawali na podium zarówno w konkurencji indywidualnej, jak i drużynowej.

21 maja

Wystawa Dino Show

Chodzące dinozaury, żywe pająkii inne owady, edukacyjne filmy i mnóstwo innych atrakcji czeka na Państwa 22 i 23 czerwca, gdy do Sosnowca zawita wystawa podróżnicza Dino Expo.

Poleć znajomemu