Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

10 czerwca

Rowerzyści dopisali i Ekspedycja się udała

Rowerzyści dopisali i Ekspedycja się udała

W minioną niedzielę, pomimo upału, prawie czterdziestoosobowa grupa sympatyków rekreacji rowerowej stawiła się na starcie pierwszej Ekspedycji Rowerowej.

08 czerwca

Narodowy Dzień Sportu

Gmina Sosnowiec przystąpiła do udziału w III edycji Narodowego Dnia Sportu 2015, który odbędzie się 3 października 2015 roku. Projekt realizuje Fundacja Zwalcz Nudę przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki we współpracy z gminami, stowarzyszeniami i firmami oraz organizacjami, które swoją ofertą zachęcają do uprawniania sportu powszechnego.

08 czerwca

1 Sosnowiecki Bieg Na Orientacje

W dniu 14 czerwca 2015 roku odbędzie się 1 Sosnowiecki Bieg na Orientacje. Organizatorami imprezy są Hunters Group Sp. z o.o. oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

04 czerwca

Zagłębie walczy o awans

W niedzielę o godz. 16.00 na Stadionie Ludowym rozpocznie się najprawdopodobniej ostatni w tym sezonie ligowy mecz Zagłębia. Drużynie z Sosnowca w starciu z Puszczą Niepołomice wystarczy remis, aby bez oglądania się na inne zespoły zapewnić sobie awans na zaplecze ekstraklasy.

Piłka nożna
03 czerwca

Pływalnie Letnie czynne od 4 czerwca

Już w najbliższy długi weekend - od czwartku do niedzieli (4-7 czerwca) czynne będą Pływalnie Letnie przy ul. 3 Maja 41 i ul. Wojska Polskiego 181 oraz Kąpielisko „Stawiki” przy ul. Kresowej.

02 czerwca

Model Mistrzem SALS

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrane zostały ostatnie mecze sezonu 2014/2015 Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

Siatkówka
29 maja

Ekspedycja rowerowa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu i oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Sosnowcu zapraszają mieszkańców miasta Sosnowca do wzięcia udziału w imprezie pn. Ekspedycja rowerowa, organizowanej w dniu 7 czerwca 2015 roku.

26 maja

Sprzątaliśmy Stawiki

Kosz na śmieci, dziesiątki plastykowych butelek, a nawet oponę samochodową wydobyli z akwenu Stawiki płetwonurkowie grupy Nurkowe Zagłębie, którzy w minioną niedzielę wzięli udział w akcji pn.: Podwodne Sprzątanie. Z nurkami współpracowali ratownicy sosnowieckiego oddziału WOPR, którzy odbierali wyłowione śmieci na pokład pontonu i przewozili je na brzeg.

22 maja

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Siatkówka Piłka nożna
19 maja

Młodzieżowy Puchar w Tenisie - wyniki

W dniach 14-15 maja na kortach tenisowych przy al. Mireckiego 31 odbyły się zawody – Młodzieżowy Puchar Sosnowca w Tenisie Ziemnym, w którym rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych oraz uczniowie szkół ponadgimnazjalnyc.

Tenis ziemny
19 maja

Podwodne sprzątanie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu organizuje 24 maja w niedzielę wielkie podwodne sprzątanie akwenu Stawiki.

18 maja

XXI Sportowy Turniej Miast i Gmin

 

W dniach od 26 maja do 1 czerwca 2015 roku odbędzie się XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin, rozgrywanego w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.


15 maja

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Siatkówka Piłka nożna
14 maja

I Love Rolki - już w sobotę

Serdecznie zapraszamy miłośników jazdy na rolkach w najbliższą sobotę, 16 maja 2015 roku, do odwiedzin Skate Parku w Parku im. Jacka Kuronia przy ul. Jasieńskiego w Sosnowcu.

Poleć znajomemu