Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

12 stycznia

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz Sport-Timing zapraszają 28 lutego 2016 roku na lokalną edycję projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Lekkoatletyka
07 stycznia

Zapraszamy na duży stok

Dzisiaj o godz. 14 po raz pierwszy w tym sezonie uruchomiony zostanie wyciąg na dużym stoku Górki Środulskiej.

07 stycznia

Wojewódzki finał WOŚP na Górce

Już w najbliższą niedzielę 10 stycznia 2016 roku po raz 24 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tegoroczny finał odbędzie się pod hasłem „Mierzymy Wysoko”.

05 stycznia

Dostępność obiektów w Święto Trzech Króli

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w Święto Trzech Króli, 6 stycznia 2016 roku obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

05 stycznia

Od środy ślizgawki również na tafli "B"

Od środy, 6 stycznia 2016 roku dostępna dla mieszkańców będzie tafla „B” Stadionu Zimowego.

04 stycznia

Sosnowiczanie najlepsi w III Pucharze

W sobotę, 2 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbyły się III zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

Szermierka
04 stycznia

Sosnowieckie morsy na Stawikach

W Nowy Rok działalność rozpoczęła sekcja morsów Polskiego Towarzystwa Sportów Ekstremalnych z Sosnowca. Miłośnicy „kąpieli” w lodowatej wodzie na kilka minut zanurzyli się w akwenie wodnym Stawiki przy ul. Kresowej. Wydarzenie to obserwował m.in. Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński wraz ze swoim zastępcą Krzysztofem Haładusem.

30 grudnia

III Puchar Polski Juniorów w szabli Kobiet i Mężczyzn

W sobotę, 2 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbędą się III zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

Szermierka
24 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

22 grudnia

Wyniki 4 i 5 kolejki II ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 4 i 5 kolejki II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
16 grudnia

Wyniki 4 i 5 kolejki I ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 4 i 5 kolejki I ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
15 grudnia

Lodowisko przed Urzędem zaprasza

Codziennie w godz. 9-21 można korzystać z sezonowego lodowiska na placu przed Urzędem Miejskim przy alei Zwycięstwa.

15 grudnia

Centrum Aktywności na ferie

Przekształcenie Pływalni Krytej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 w Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej weszło w decydującą fazę. Za niespełna miesiąc wszelkie prace dobiegną końca, co pozwoli na rozpoczęcie czynności odbiorowych.

11 grudnia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Tenis stołowy Koszykówka Hokej na lodzie Siatkówka
09 grudnia

2 Charytatywny Maraton Fitness

W najbliższą sobotę 12 grudnia 2015 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Braci Mieroszewskich 91 odbędzie się Drugi Charytatywny Maraton Fitness w Sosnowcu.

 

Poleć znajomemu