Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

09 marca

Puchar Sosnowca w pływaniu

Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński zaprasza na Puchar Sosnowca w pływaniu.

Pływanie
08 marca

Wyniki 9 i 10 kolejki I i II ligi SALS

 Prezentujemy wyniki 9 i 10 kolejki I i II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
29 lutego

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W minioną niedzielę 28 lutego 2016r. Sosnowiec był jednym z ponad 160 miast Polski w którym odbyła się IV edycja projektu "Tropem Wilczym Bieg Pamieci Żołnierzy Wyklętych". 

26 lutego

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

16 lutego

Zimowe Harce na Górce

W najbliższą sobotę, tj. 20 lutego 2016 roku o godz 10.00 na terenie Górki Środulskiej rozpocznie się impreza pn. „I Zimowe Harce”.

 

13 lutego

Zapraszamy do Centrum Aktywności!

Dzisiaj, po rocznej modernizacji, oddane zostało do użytku Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej. Obiekt czynny jest codziennie w godz. 6-23.

01 lutego

Wyniki 8 kolejki I i II ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 8 kolejki I i II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
28 stycznia

Akcja Zima w Mieście 2016

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych skierowana jest do tych, którzy aktywnie chcą spędzić ten czas.

27 stycznia

Wyniki 6 i 7 kolejki I ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 6 i 7 kolejki I ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

26 stycznia

Zapisy na półkolonie

Od wtorku, 2 lutego 2016 roku przyjmowane będą zapisy na udział w organizowanym przez MOSiR wraz z UKS „Zagłębie” zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży - półkoloniach.

21 stycznia

Nabliższe mecze I i II ligi SALS oraz wyniki 6 i 7 kolejki II ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 6 i 7 kolejki II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

19 stycznia

Big O Jam Sosnowiec

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na desce snowboardowej oraz sportów ekstremalnych w najbliższą sobotę 23 stycznia 2016r. do SNOWPARKU na Górce Środulskiej na kolejna edycję zawodów "BIG O JAM SOSNOWIEC".

13 stycznia

Puchar Sosnowca w Narciarstwie

W środę 20 stycznia 2016 r. na stoku głównym Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51 (Górka Środulska) rozpocznie się rywalizacja miłośników jazdy na nartach w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

Narciarstwo
12 stycznia

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz Sport-Timing zapraszają 28 lutego 2016 roku na lokalną edycję projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Lekkoatletyka

Poleć znajomemu