Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

23 czerwca

Wyniki I i II ligi SALS faza Play Off

Prezentujemy wyniki fazy Play Off I i II Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 

22 czerwca

Festyn Rodzinny w Ostrowach

Już w najbliższą sobotę, tj. 25 czerwca 2016 roku na terenie Stadionu Piłkarskiego przy ul. Gałczyńskiego 9 odbędzie się Festyn Rodzinny organizowany w ramach obchodów 95-lecia Klubu Sportowego "ZEW" Sosnowiec.

21 czerwca

Znamy laureatów sportowych nagród!

Prezydent Miasta Sosnowca przedstawia laureatów Plebiscytu "Sportowiec Roku 2015", "Sportowa Nadzieja Roku 2015", "Trener Roku 2015"

21 czerwca

Pływalnie letnie czynne od 24 czerwca

Już w najbliższy piątek (24 czerwca)otwarte zostaną na sezon wakacyjny Pływalnie Letnie przy ul. 3 Maja 41 i ul. Wojska Polskiego 181 oraz Kąpielisko „Stawiki” przy ul. Kresowej. Serdecznie zapraszamy.

17 czerwca

Weekend z MOSiRem

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się długiego majowego weekendu.

15 czerwca

Zapisy na letnie półkolonie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż rozpoczynają się zapisy do udziału w letnim wypoczynku dzieci i młodzieży – półkoloniach.

10 czerwca

Od 15 czerwca ruszają zapisy na Półkolonie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy, tj. 15 czerwca 2016 roku, od godziny 10:00 rusza elektroniczny system rejestracji on-line dzieci na półkolonie, który dostępny będzie na stronie internetowiej.

10 czerwca

Turniej piłki nożnej dla Domów Dziecka

W sobotę na Kompleksie Piłkarskim przy ul. Kresowej 1 odbędzie się turniej, w którym wystartuje 8 reprezentacji domów dziecka.

09 czerwca

Przed nami mecz z Legią

W sobotę (11 czerwca) odbędzie się mecz z okazji 110-lecia Zagłębia Sosnowiec. Byli piłkarze naszego klubu zmierzą się z Legią Champions, wstęp na "Ludowy" będzie bezpłatny.

Piłka nożna
08 czerwca

XXII Sportowy Turniej Miast i Gmin

W dniach od 26 maja do 1 czerwca 2016 roku odbyła się XXII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin, rozgrywaneg w ramach VIII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

 

08 czerwca

Wyniki II ligi SALS faza Play Off

Prezentujemy wyniki fazy Play Off II Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 

06 czerwca

II Sosnowiecki Rajd Przygodowy za nami!

4 czerwca 2016 roku odbyła się druga edycja Sosnowieckiego Rajdu Przygodowego, czyli miejsko-terenowego biegu na orientację.

06 czerwca

Festyn "Kibice z "Zagłębiem"

W dniu 2 czerwca na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 w ramach 2. edycji projektu ,,Agresja na aut” organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbył się festyn Kibice z "Zagłębiem".

03 czerwca

Weekend z MOSiRem

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się długiego majowego weekendu.

Siatkówka Piłka nożna

Poleć znajomemu