Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

24 października

Dyskoteki na lodowisku

Sezon jesienno-zimowy nie musi oznaczać spędzania wieczorów jedynie w domowych pieleszach. Program „Bliżej siebie” proponuje Państwu zatem wzięcie udziału w organizowanych w tym czasie nieodpłatnych sportowych aktywnościach.

21 października

Rodzinne bieganie

Jeśli chcecie Państwo rozpocząć swoją przygodę z bieganiem a dodatkowo zaszczepić w najmłodszych członkach swojej rodziny sympatię do tej sportowej aktywności zachęcamy do skorzystania z jednego z naszych treningów biegowych organizowanych bezpłatnie w ramach programu „Bliżej siebie”.

26 września

II Zlot Patriotyczny - Niepodległa - Odwołany

Ze względu na niekorzystne warunki pogodowe oraz znikome zainteresowanie wydarzeniem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji informuje, iż zostaje odwołany II Zlot Patriotyczny – Niepodległa, który miał odbyć się w najbliższą sobotę, 5 października. Osobom, które dokonały opłaty wpisowej płatności te zwrócone zostaną przelewami zwrotnymi tak szybko, jak to możliwe. Przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w innych organizowanych przez MOSiR wydarzeniach.

20 września

Nabór do rozgrywek SALS 2019/2020

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza nabór do kolejnej edycji Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2019/2020.

Siatkówka
12 września

Rodzinny spływ kajakowy - 22 września

Zapraszamy na ostatni w tym sezonie Rodzinny Spływ Kajakowy organizowany w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, który odbędzie się 22 września na trasie Sławków Piernikarka – Sosnowiec Maczki

Kajakarstwo
05 września

Zagłębie za pół ceny

Już po raz ósmy w Sosnowcu, a po raz piąty w miastach Zagłębia Dąbrowskiego, odbędzie się akcja "Zagłębie za pół ceny".

30 sierpnia

3 Zagłębiowski Spływ Kajakowy

Już po raz trzeci zapraszamy na spływ kajakowy, który odbędzie się 14 września 2019 roku rzeką Białą Przemszą na odcinku Sławków – Sosnowiec Maczki.

Kajakarstwo
16 sierpnia

Aquaspinning

Wkrótce program „Bliże siebie – Razem nad wodą” poszerzy repertuar proponowanych atrakcji o nową aktywność!

04 sierpnia

Ogólnopolski Program Edukacji Żeglarskiej - PolSailing 2019

Z przyjemnością informujemy, że właśnie rozpoczął się nabór do 7. edycji Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej - PolSailing 2019 na terenie miasta Sosnowca (www.polsailing.pl), którego organizatorem jest Polski Związek Żeglarski, a Partnerem Głównym Ministerstwo Sportu i Turystyki.

01 sierpnia

Rodzinny Spływ Kajakowy - dodatkowe miejsca

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w trzecim już z kolei Rodzinnym Spływie Kajakowym, który odbędzie się w dniu 10 sierpnia na trasie Maczki – Trójkąt Trzech Cesarzy. Spływ organizowany będzie w ramach programu „Bliżej siebie – Razem nad wodą”, tak więc udział w nim jest bezpłatny

Kajakarstwo
17 lipca

Spływ kajakowy - Odwołany

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Spływie Kajakowym organizowanym w dniu 20 lipca 2019 r. na trasie Sławków Piernikarka – Sosnowiec Maczki. Długość trasy spływu wyniesie 8 km.

Kajakarstwo
16 lipca

Bliżej siebie - Sosnowiec

Sezon letni to czas, gdy, oprócz standardowych atrakcji proponowanych przez nas w tym czasie, możecie Państwo skorzystać również z tych dodatkowych, organizowanych przez nas nieodpłatnie w ramach realizacji programu „Bliżej siebie”.

03 lipca

Lato w Mieście 2019

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2019.

02 lipca

GP Sosnowca w Siatkówce Plażowej

W minioną sobotę rozpoczęły się rozgrywki siatkówki plażowej, które w okresie wakacyjnym prowadzone będą w ramach Grand Prix w siatkówce plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca.

01 lipca

Zapraszamy na letnie kąpieliska w Sosnowcu

W związku z trwającym sezonem wakacyjnym przypominamy, że w Sosnowcu skorzystać można z dobrodziejstw letnich kąpielisk, które dostępne będą dla korzystających codziennie przez cały okres trwania wakacji.

Poleć znajomemu