Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

17 października

Transmisja na żywo z Pucharu Świata Juniorów

Zapraszamy do śledzenia transmisji live z zawodów Pucharu Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, które odbywać się będą w dniach 21-23 października 2016 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9.

Szermierka
06 października

Rozpoczynają się rozgrywki SALS

Sosnowiecka Amatorska Liga Siatkówki - start sezonu 2016/2017 8 października 2016 roku

30 września

Uhonorowano Laureatów Plebiscytu

Podczas Sesji Rady Miejskiej, która odbyła się w dniu 29 września 2016 roku, Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński uhonorował laureatów Plebiscytu na Sportowca, Trenera oraz Sportową Nadzieję 2015 roku.

 

09 września

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

08 września

Weekend z MOSiRem

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

05 września

Witaj szkoło na sportowo

W minioną niedzielę 4 września 2016 roku na terenie Kompleksu Sportowego przy al. Mireckiego 31 w Sosnowcu razem z dziećmi przywitaliśmy rok szkolny 2016/2017 imprezą sportowo-rekreacyjną "Witaj Szkoło na Sportowo".

01 września

Witaj szkoło na sportowo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza w najbliższą niedzielę uczniów sosnowieckich szkół wraz z rodzicami na imprezę pn. Witaj szkoło na sportowo.

31 sierpnia

Pożegnanie Lata na Środuli i Zagórzu

Zapraszamy na piknik rodzinny przy jeziorku na Górce Środulskiej.

24 sierpnia

Wyniki Turnieju Siatkówki Plażowej

W minioną niedzielę, tj. 21 sierpnia 2016 roku w Sosnowcu na boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.

 

Siatkówka
19 sierpnia

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Piłka nożna
12 sierpnia

Zapisy do Turnieju Siatkówki Plażowej

Zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego. Zawody odbędą się w niedzielę, 21 sierpnia 2016 roku na boiskach w Kompleksie Piłkarskim przy ulicy Kresowej 1.

Siatkówka
11 sierpnia

Piknik Paintballowy

Zapraszamy na piknik w najbliższą niedzielę 14 sierpnia na stadion Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy al. Mireckiego 4.

09 sierpnia

Wioska Olimpijska 2016-transmisje

Przedstawiamy program transmisji na weekend 19-21 sierpnia.

Poleć znajomemu