Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

09 września

Europejski Tydzień Sportu

Europejski Tydzień Sportu jest inicjatywą Komisji Europejskiej mającą promować sport i aktywność fizyczną w całej Europie. Tydzień ten ma zapoczątkować nowe działania oraz opierać się na już istniejących, udanych przedsięwzięciach o charakterze europejskim, krajowym, regionalnym lub lokalnym. Ta ogólnoeuropejska kampania realizowana pod hasłem #BeActive (Bądź aktywny) ma zachęcić obywateli do aktywnego trybu życia w ciągu obchodów Tygodnia oraz przez cały rok.

08 września

Weekend z MOSiRem

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

05 września

Witaj szkoło na sportowo

W minioną niedzielę 4 września 2016 roku na terenie Kompleksu Sportowego przy al. Mireckiego 31 w Sosnowcu razem z dziećmi przywitaliśmy rok szkolny 2016/2017 imprezą sportowo-rekreacyjną "Witaj Szkoło na Sportowo".

01 września

Witaj szkoło na sportowo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza w najbliższą niedzielę uczniów sosnowieckich szkół wraz z rodzicami na imprezę pn. Witaj szkoło na sportowo.

31 sierpnia

Pożegnanie Lata na Środuli i Zagórzu

Zapraszamy na piknik rodzinny przy jeziorku na Górce Środulskiej.

24 sierpnia

Wyniki Turnieju Siatkówki Plażowej

W minioną niedzielę, tj. 21 sierpnia 2016 roku w Sosnowcu na boiskach do siatkówki plażowej zlokalizowanych na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 rozegrany został Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego.

 

Siatkówka
19 sierpnia

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Piłka nożna
12 sierpnia

Zapisy do Turnieju Siatkówki Plażowej

Zapraszamy do uczestnictwa w Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Prezydenta Sosnowca Arkadiusza Chęcińskiego. Zawody odbędą się w niedzielę, 21 sierpnia 2016 roku na boiskach w Kompleksie Piłkarskim przy ulicy Kresowej 1.

Siatkówka
11 sierpnia

Piknik Paintballowy

Zapraszamy na piknik w najbliższą niedzielę 14 sierpnia na stadion Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy al. Mireckiego 4.

09 sierpnia

Wioska Olimpijska 2016-transmisje

Przedstawiamy program transmisji na weekend 19-21 sierpnia.

03 sierpnia

Ruszają zapisy do Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Zgłoś drużynę do największej w regionie ligi zespołów 11-osobowych!

Poleć znajomemu