Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

14 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - wyniki

W sobotę 11 lutego 2017 roku zakończyły się zmagania mieszkańców naszego miasta o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

11 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

W dniu dzisiejszym na stoku narciarskim "Środula" w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim toczyła się rywalizacja przedszkolaków oraz mieszkańców miasta podzielonych na poszczególne kategorie wiekowe.

10 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - dzień 3

W dniu dzisiejszym na stoku narciarskim "Środula" w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

08 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim - dzień 1

Rekordowa frekwencja w pierwszym dniu zawodów: 134 uczennic i uczniów sosnowieckich szkół podstawowych klas I-III wzięło dziś udział w zawodach Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2017.

02 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim

W najbliższą środę 8 lutego 2017 r. na stoku głównym Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51 (Górka Środulska) rozpocznie się rywalizacja miłośników jazdy na nartach w ramach zawodów o Puchar Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim.

31 stycznia

Półmaraton 16 dni do wiosny

Półmaraton 16 dni do wiosny, bieg towarzyszący na 10km, 5 marca 2017r., Sosnowiec, Kompleks Piłkarski przy ulicy Kresowej 1.

30 stycznia

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Fundacja Wolność i Demokracja,Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz Harpagan Sosnowiec zapraszają 26 lutego 2017 roku na lokalną edycję projektu Tropem Wilczym "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

24 stycznia

Foto relacja z BIG O jam 2017

Zapraszamy do obejrzenia foto relacji z Big o jam 2017

23 stycznia

V Memoriał Tomasza "Tonia" Krawczyka

29 stycznia 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbędzie się V Memoriał Tomasza "Tonia" Krawczyka. Impreza oprócz uczczenia pamięci patrona, ma także na celu wsparcie dla sosnowieckich placówek opiekuńczo-wychowawczych. Początek rywalizacji o godz. 10.

19 stycznia

III Puchar Polski w Szabli za nami

W sobotę, 14 stycznia 2017 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbyły się zawody III Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

 

Poleć znajomemu