Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

13 kwietnia

Zajęcia taneczne dla dzieci

6 maja 2017 roku rozpoczną się zajęcia taneczne dla dzieci organizowane w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

12 kwietnia

Dziewczęta z SP nr 13 Ósme w Województwie Śląskim

W dniu 11.04.2017 r. w Ligocie rozegrano Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej województwa śląskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

11 kwietnia

Kurs nauki i doskonalenia pływania

22 kwietnia 2017 roku rozpocznie się kurs pływania organizowany w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 i w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej.

10 kwietnia

Festiwal Pływania Kinder+Sport

W dniu 24 kwietnia 2017 roku (poniedziałek) na Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5, odbędzie się Festiwal Pływania Kinder+Sport. Zapraszamy wszystkie Dzieci uczęszczające do klas I-III Szkół Podstawowych.

10 kwietnia

II Memoriał Rafała Sznajdera za nami

W minioną sobotę 8 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbyła się druga edycja zawodów Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – II Memoriał RAFAŁA SZNAJDERA”.


10 kwietnia

Rugby w Sosnowcu

Zapraszamy wszystkich miłośników rugby i tych, którzy dopiero chcą poznać tą dyscyplinę na XXV Międzynarodowy Turnieju Dzieci i Młodzieży im. Feliksa Mikiciuka, który odbędzie się 12 - 13 kwietnia 2017 roku w godzinach od 10 00 do 15 30 w Hali Sportowej przy ul. Orląt Lwowskich 70 w Sosnowcu (Niwka)

06 kwietnia

I Memoriał Janusza Nabrdalika

Już 22 kwietnia bieżącego roku w sosnowieckim obiekcie wspinaczkowym Sport Poziom 450 odbędzie się pierwsza edycja memoriału mającego na celu upamiętnienie osoby Janusza Nabrdalika, jednego z najlepszych wspinaczy skałkowych w Polsce, taternika, uczestnika pierwszej śląskiej wyprawy na Lhotse, a także założyciela firmy Lhotse produkującej wysokiej jakości uprzęże wspinaczkowe.

04 kwietnia

II Memoriał Rafała Sznajdera

W sobotę 8 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 w Sosnowcu odbędzie Międzynarodowy Turniej w szabli dziewcząt i chłopców "O PUCHAR ZAGŁĘBIA – II MEMORIAŁ RAFAŁA SZNAJDERA".

03 kwietnia

Puchar Sosnowca w Pływaniu - wyniki

Prezentujemy wyniki Pucharu Sosnowca w Pływaniu, który odbył się w dniu 29-30 marca 2017 roku w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 w Sosnowcu.

27 marca

Sosnowiec pokochał bieganie

W niedzielę odbyła się 4 edycja biegu Harpagańska Dycha, który na stałe zagościł w kalendarzu biegacza nie tylko z Sosnowca, ale także z miast ościennych. W sumie wystartowało 852 biegaczy i 92 zwolenników nordic walking. Tegoroczny bieg był połączony z akcją charytatywną zorganizowaną przez PKO Bank Polski.

22 marca

Ogólnopolski turniej tańca nowoczesnego Word Dance

W najbliższą sobotę, 25 marca w Hali Widowiskowo – Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich odbędzie się turniej tańca nowoczesnego World Dance 2017, natomiast w niedzielę 26 marca rozegrane zostaną III Mistrzostwa Polski Cheerleaders.

Poleć znajomemu