Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

02 kwietnia

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

27 lutego

Dzień Kobiet w kajaku - spływ odwołany

Informujemy, iż spływ kajakowy "Dzień Kobiet w kajaku" zaplanowany na dzień 14 marca 2021 roku został odwołany.

22 września

V Rodzinny Spływ Kajakowy

Zapraszamy Państwa V Rodzinny Spływ Kajakowy organizowany w ramach programu "Bliżej siebie – Razem nad wodą", który będzie zarazem ostatnim spływem organizowanym w tym sezonie.

21 września

IV Rodzinny Spływ Kajakowy

Zapraszamy Państwa na IV Rodzinny Spływ Kajakowy organizowany w ramach programu "Bliżej siebie – Razem nad wodą"

16 września

Nabór do rozgrywek SALS 2020/2021

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza nabór do kolejnej edycji Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki w sezonie 2020/2021.

Siatkówka
16 września

Narodowy Dzień Sportu 2020

Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska akcja społeczna w formie dnia otwartego organizowana w wielu placówkach sportowych na terenie całej Polski.

04 września

Miejski Ośrodek Gimnastyki Korekcyjnej - Zapisy

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu 7 września 2020 roku o godzinie 12.00 uruchomimy elektroniczny system zapisów dzieci na zajęcia gimnastyki korekcyjnej na rok szkolny 2020/2021.

04 września

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się w akcję "Zagłębie za pół ceny"

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji włącza się w akcję "Zagłębie za pół ceny" i w dniach od 4 do 6 września umożliwia skorzystanie Państwu z atrakcji na swoich obiektach w obniżonych cenach.

20 sierpnia

Akcja informacyjno-edukacyjna ph. "Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny"

Od dnia 17 sierpnia 2020r. w województwie śląskim trwa akcja informacyjno-edukacyjna ph. „Koronawirus. Przestrzegaj podstawowych zasad bezpieczeństwa i higieny”, zainicjowana przez Śląskiego Państwowego Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego.

10 sierpnia

Rodzinny Spływ Kajakowy organizowany w ramach programu "Bliżej siebie – Razem nad wodą"

Zapraszamy Państwa na kolejny Rodzinny Spływ Kajakowy organizowany w ramach programu "Bliżej siebie – Razem nad wodą". Spływ odbędzie się 23 sierpnia, rzeką Biała Przemsza na odcinku z Maczek do Trójkąta Trzech Cesarzy.

31 lipca

Śląski dzień bezpiecznych sk8parków

W najbliższy poniedziałek w Parku Miejski im. J. Kuronia w godzinach od 16:00 do 17:00 odbędzie się "Śląski dzień bezpiecznych sk8parków".

24 lipca

"Bliżej siebie - Razem nad wodą" - Spływ kajakowy

Zapraszamy Państwa na pierwszy w tym sezonie spływ kajakowy organizowany w ramach programu "Bliżej siebie – Razem nad wodą". Spływ odbędzie się 1 sierpnia, rzeką Biała Przemsza na odcinku z Piernikarki do Maczek.

20 lipca

Ogólnopolski program edukacji żeglarskiej Polsailing

Od 20 lipca na terenie Kąpieliska Stawiki rusza pierwsza tura zajęć żeglarskich organizowane w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacji Żeglarskiej Polsailing. Zajęcia potrwają do 24 lipca i odbywać się będą codziennie w godzinach od 16:00 do 19:00.

17 lipca

Spływ kajakowy odwołany!

Z przykrością informujemy, iż z uwagi na niesprzyjające prognozy pogodowe jesteśmy zmuszeni odwołać spływ kajakowy planowany na dzień 18 lipca 2020 roku.

Poleć znajomemu