Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

30 stycznia

XXV Memoriał im. Włodzimierza Mazura

W najbliższą niedzielę, 2 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c już po raz piętnasty odbędzie się Memoriał Włodzimierza Mazura.

28 stycznia

Zagłębiowski Klub Szermierczy z kolejnymi sukcesami

W Mistrzostwach Polski Juniorów w szabli, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie Zgłębiowski Klub Szermierczy zdobywa 5 medali !!!

16 stycznia

Akcja "Bezpieczne ferie 2020" rozpoczęta!

Na terenie województwa śląskiego rozpoczęła się akcja "Bezpieczne ferie 2020". Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku zimowego. Akcja potrwa do 24 lutego br.

20 grudnia

Plebiscyt 2019 "Najpopularniejszy Sportowiec" - głosowanie

Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze publicznego głosowania, najbardziej popularnego sportowca, który w roku 2019 osiągnął dla miasta Sosnowca znaczący sukces na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.

19 grudnia

Półkolonie zima 2020 - informacja

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w poniedziałek 23 grudnia 2019 roku o godzinie 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na zimowe półkolonie.

17 grudnia

Zuzanna Lenkiewicz druga w Pucharze Europy w szabli kobiet kadetów

W miniony weekend w austriackim Moedling odbyły się zawody Pucharu Europy w Szabli Kobiet Kadetów.

05 grudnia

Plebiscyt Sportowy Roku 2019

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński ogłasza Plebiscyt Sportowy Roku 2019  i zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagród za osiągnięcie  w roku 2019 wysokich wyników sportowych.

05 grudnia

Rodzinne Mikołajki z Bliżej Siebie

Zapraszamy na imprezę rekreacyjno-sportową pt. "Rodzinne Mikołajki z Bliżej Siebie" realizowaną w ramach gminnego programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani pod nazwą "Bliżej Siebie - Radość Życia", która odbędzie się 14 grudnia 2019 roku w godzinach od 9.00 do 15.00 na terenie obiektu Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99 w Sosnowcu.

02 grudnia

Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

Zapraszamy Państwa na Puchar Świata Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn, który odbędzie się 7 i 8 grudnia 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c w Sosnowcu.

12 listopada

I Potyczki Śląskich Dziecięcych Grup Ratowniczych

W minioną sobotę, 9 listopada na Pływalni Krytej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 46a odbyły się zawody pn. „I Potyczki Śląskich Dziecięcych Grup Ratowniczych”.

12 listopada

Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyły się zawody III Pucharu Polski Juniorów w Szabli Kobiet Mężczyzn.

08 listopada

Puchar Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn

W najbliższą sobotę, 9 listopada Hala Widowiskowo-Sportowa przy ul. Żeromskiego 4c stanie się areną zmagań dla młodych szermierzy, którzy będą walczyć o najwyższe laury w prestiżowych zawodach III Pucharu Polski Juniorów w Szabli Kobiet i Mężczyzn.

Poleć znajomemu