Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

27 lipca

Letnia Akademia Zdrowia

W najbliższą niedzielę 30 lipca o godzinie 11.00 zapraszamy na Letnią Akademie Zdrowia która odbędzie się na terenie Pływalni Letniej przy ulicy 3 Maja 41.

26 lipca

Extremalna Bitwa o Sosnowiec

W sobotę 29 lipca o godz. 14:00 na Skate Parku przy ulicy Jasieńskiego zorganizowane zostaną zawody w ramach "4 Extremalnej Bitwy o Sosnowiec".

25 lipca

Albertyński Bieg Szlakiem Papieskim zostaje odwołany

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż ze względu na zbyt niską frekwencję odwołany został planowany na 15 października 2017 r. Albertyński Bieg Szlakiem Papieski

21 lipca

Srebrny medal Artura Pióro

Wspaniały początek Igrzysk Olimpijskich Niesłyszących Turcja - Samsun 2017. Sosnowiczanin Artur Pióro na dystansie 400m stylem dowolnym zdobył srebrny medal. Czekamy jeszcze na starty na 200m i 1500 stylem dowolnym.

Pływanie
19 lipca

Rodzinny Festyn z okazji święta Policji

W dniu 22 lipca na terenie kąpieliska Stawiki odbędzie się Festyn Rodzinny z okazji święta Policji, zapraszamy wszystkich chętnych od godziny 14.00.

14 lipca

Akcja „Bezpieczne Wakacje 2017”

Od 26 czerwca na terenie województwa śląskiego trwa akcja „Bezpieczne Wakacje 2017” pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo....w wakacje”. Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku letniego. Akcja potrwa do 31 sierpnia br.

07 lipca

Balony wypełnione wodą powracają. Zapraszamy na Stawiki !

Startujemy już o godzinie 16.00, a pół godziny przed główną bitwą w osobnej rywalizacji na balony zmierzy się sześć sosnowieckich szkół. W głównej bitwie (ta rozpocznie się o 18.00) może uczestniczyć każdy, niezależnie od wieku. Amunicji z pewnością nie braknie, bo przygotowaliśmy ponad 4000 balonów.

06 lipca

Darmowe warsztaty rolki, deska, hulajka

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji informuje, iż w każdą niedzielę lipca organizowane będą darmowe warsztaty jazdy na rolkach, deskorolce oraz hulajnodze.

27 czerwca

Turniej Ekstraklasy Piłki Nożnej Plażowej

W dniach 1-2 lipca zapraszamy na Turniej Ekstraklasy w Piłce Nożnej Plażowej, który zostanie rozegrany na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ulicy Kresowej 1.

23 czerwca

Lato w Mieście 2017

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu przygotował szereg atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2017.

22 czerwca

IV Mistrzostwa Polski Oldbojów

W dniach 24 i 25 czerwca 2017 roku na terenie Kompleksu Sportowego przy ul. Kresowej 1 rozegrane zostaną IV Mistrzostwa Polski Oldojów w Piłce Nożnej Drużyn Szcześcioosobowych. 

14 czerwca

III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym

W dniu 09.06.2017 r. rozegrano Finałowy III Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w tenisie stołowym.

14 czerwca

Sosnowiec Bije Rekord Polski w Burpees

Centrum Handlowe Plejada Sosnowiec i zachęcamy mieszkańców Sosnowca do wspólnego podjęcia próby ustanowienia Rekordu Polski w B U R P E E S co najmniej 100 osób jednocześnie musi podjąć wyzwanie.

10 czerwca

Zapisy na letnie półkolonie

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż rozpoczynają się zapisy do udziału w letnim wypoczynku dzieci i młodzieży – półkoloniach.

Poleć znajomemu