Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

06 marca

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już po raz trzeci w Sosnowcu odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany pod hasłem Tropem Wilczym.

06 marca

5 Harpagańska Dycha

W niedzielę, 25 marca 2018 roku odbędzie się kolejna - piąta już edycja imprezy pod nazwą "Harpagańska Dycha".

02 marca

Zapraszamy na duży stok

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż do dystpozycji mieszkańców oddany został duży stok zlokalizowany na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51 - Górka Środulska.

01 marca

Miejski Plebiscyt Sportowy 2017

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński ogłasza Plebiscyt „Sportowiec Roku 2017”, „Trener Roku 2017”, „Sportowa Nadzieja Roku 2017”, "Drużyna Roku 2017" oraz " Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2017" i zaprasza do składania wniosków o przyznanie nagród za osiągnięcie w roku 2017 wysokich wyników sportowych.

28 lutego

1 Sosnowieckie Impresje Pływackie

Dnia 27 lutego 2018 roku na terenie Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 4d w Sosnowcu odbyły się zawody pn. "1 Sosnowieckie Impresje Pływackie". Zawodnicy rywalizowali ze sobą w kategoriach indywidualnych oraz w sztafecie.

20 lutego

Halowy Turniej Gwiazd Zagłębia

W dniu 24 lutego 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu rozegrany zostanie VI Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej Gwiazd Zagłebia im. Włodzimierza Śpiewaka.

18 lutego

1 Sosnowieckie Impresje Pływackie

W dniu 27 lutego 2018 roku na terenie Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego w Sosnowcu odbędą się zawody pn. "1 Sosnowieckie Impresje Pływackie".

Pływanie
15 lutego

Półmaraton 17 dni do wiosny

Półmaraton 17 dni do wiosny wraz z biegami towarzyszącymi otworzy sezon biegów crossowo-leśnych w Sosnowcu.

13 lutego

Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej

W najbliższy weekend,  tj. 17 i 18 lutego 2018 roku na terenie hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 14 przy ul. Kisielewskiego 4b w Sosnowcu rozegrany zostnie Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej. 

12 lutego

Zapraszamy na "średni" stok

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu dzisiejszym (12.02.2018r.) o godzinie 15:00 został uruchomiony średni stok. oraz snowpark na małym stoku.

06 lutego

Sosnowieccy Stypendziści

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż Prezydent Miasta Sosnowca przyznał w drodze decyzji administracyjnej, sosnowieckim sportowcom Miejskie Stypendia Sportowe w oparciu o wyniki sportowe osiągnięte w okresie od 1 listopada 2017 roku do 31 grudnia 2017 roku.

01 lutego

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

31 stycznia

Zuzanna Cieślar z Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego znowu górą!

W Mistrzostwach Polski juniorów, rozgrywanych w Warszawie w dniach 27-28 stycznia 2018 roku, klasą samą dla siebie była zawodniczka Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego – Zuzanna Cieślar.

Szermierka
25 stycznia

"Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych"

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Sosnowcu zapraszają 4 marca 2018 roku na lokalną edycję projektu Tropem Wilczym "Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Poleć znajomemu