Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

15 maja

Wyniki głosowania na Najpopularniejszego Sportowca 2017 roku

Najpopularniejszy Sportowiec Roku został wybrany poprzez głosowanie za pośrednictwem strony internetowej.

15 maja

II Międzynarodowy Turniej Bokserski

W najbliższy piątek,18 maja 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbędzie się II Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego.

14 maja

Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca

Turnieju Tenisa Ziemnego dla Dzieci o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca, odbędzie się w dniu 20 maja 2018 r na kortach przy Alei Mireckiego 4 oraz na kortach przy ZSO nr 2 w Sosnowcu.

14 maja

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w klasie Omega Standard

Serdecznie zapraszamy na Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w klasie omega rozgrywanych w ramach Ogólnopolskich Regat o Puchar Prezesa PZŻ, które odbędą się na Zalewie Przeczycko-Siewierskim 19 maj

14 maja

III Flis na Przemszy - dodatkowe miejsca

Spływ Kajakowy "III Flis na Przemszy" poświęcony 90-leciu powstania w Sosnowcu Ligi Morskiej i Kolonialnej w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego

Kajakarstwo
11 maja

Półkolonie letnie 2018

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

10 maja

Everest w Sosnowcu

W dniu 12 maja 2018 roku na terenie Górki Środulskiej będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie - Everest w Sosnowcu.

02 maja

Sosnowiec Spring Cup 2018

W dniach 4-6 maja w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej Sosnowiec Spring Cup.

25 kwietnia

XVII Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie

W dniach 27-29 kwietnia 2018 roku na Stadionie Zimowym przy ulicy Zamkowej 4 rozegrane zostaną XVII Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie. Zapraszamy!!

Hokej na lodzie
25 kwietnia

Dziewczęta z Sp Nr 13 Szóste w Województwie Śląskim w Tenisie Stołowym

W dniu 23.04.2018 r. w Bytomiu rozegrano Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

19 kwietnia

Przed nami kolejne wydarzenie w ramach projektu "Bliżej siebie"

Zapraszamy na Górkę Środulską 28 kwietnia w godzinach 14.00-17.00, gdzie odbędą się dla Was warsztaty z jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i mountainboardzie oraz animacje i gry i zabawy dla dzieci.

17 kwietnia

Mistrzostwa OYAMA PFK w Kumite

W dniu 21 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 4c, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makroregiony Południowego w Kumite.

Karate
16 kwietnia

3. Memoriał Rafała Sznajdera - relacja

W minioną sobotę, 14 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się trzecia edycja  Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – 3. Memoriał RAFAŁA SZNAJDERA”.

Poleć znajomemu