Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

14 maja

Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w klasie Omega Standard

Serdecznie zapraszamy na Regaty o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca w klasie omega rozgrywanych w ramach Ogólnopolskich Regat o Puchar Prezesa PZŻ, które odbędą się na Zalewie Przeczycko-Siewierskim 19 maj

14 maja

III Flis na Przemszy - dodatkowe miejsca

Spływ Kajakowy "III Flis na Przemszy" poświęcony 90-leciu powstania w Sosnowcu Ligi Morskiej i Kolonialnej w 100-lecie Odzyskania Niepodległości Państwa Polskiego

Kajakarstwo
11 maja

Półkolonie letnie 2018

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

10 maja

Everest w Sosnowcu

W dniu 12 maja 2018 roku na terenie Górki Środulskiej będzie miało miejsce niezwykłe wydarzenie - Everest w Sosnowcu.

02 maja

Sosnowiec Spring Cup 2018

W dniach 4-6 maja w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbędzie się Międzynarodowy Turniej Gimnastyki Artystycznej Sosnowiec Spring Cup.

25 kwietnia

XVII Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie

W dniach 27-29 kwietnia 2018 roku na Stadionie Zimowym przy ulicy Zamkowej 4 rozegrane zostaną XVII Mistrzostwa Polski Amatorów w Hokeju na Lodzie. Zapraszamy!!

Hokej na lodzie
25 kwietnia

Dziewczęta z Sp Nr 13 Szóste w Województwie Śląskim w Tenisie Stołowym

W dniu 23.04.2018 r. w Bytomiu rozegrano Finał Igrzysk Dzieci województwa śląskiego w tenisie stołowym dziewcząt.

19 kwietnia

Przed nami kolejne wydarzenie w ramach projektu "Bliżej siebie"

Zapraszamy na Górkę Środulską 28 kwietnia w godzinach 14.00-17.00, gdzie odbędą się dla Was warsztaty z jazdy na rolkach, deskorolkach, hulajnogach i mountainboardzie oraz animacje i gry i zabawy dla dzieci.

17 kwietnia

Mistrzostwa OYAMA PFK w Kumite

W dniu 21 kwietnia 2018 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 4c, odbędą się Otwarte Mistrzostwa Makroregiony Południowego w Kumite.

Karate
16 kwietnia

3. Memoriał Rafała Sznajdera - relacja

W minioną sobotę, 14 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się trzecia edycja  Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – 3. Memoriał RAFAŁA SZNAJDERA”.

10 kwietnia

3 Memoriał Rafała Sznajdera

W dniu 14 kwietnia 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 4c, odbędzie się Miedzynarodowy Turniej w Szabli Dziewcząt i Chłopców.

05 kwietnia

XVI Sosnowiecka Olimpiada Sportowa

W dniu 13 kwietnia 2018 roku pod patronatem Prezydenta Miasta Sosnowca, odbędzie się XVI Sosnowiecka Olimpiada Sportowa dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo.

03 kwietnia

Mistrzostwa Tychów w Grach Pojedynczych w tenisie stołowym.

W dniu 24 i 25.03.18 r. w Tychach rozegrano Mistrzostwa Tychów w Grach Pojedynczych w tenisie stołowym.

Poleć znajomemu