Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

26 lipca

5 Extremalna Bitwa o Sosnowiec

W dniu 11 sierpnia 2018 roku na terenie Skate Parku na Kazimierzu odbędzie się 5 Extremalna Bitwa o Sosnowiec.

20 lipca

Artur Pióro z dorobkiem sześciu medali podczas Mistrzostw Europy Niesłyszących w Lublinie

Przez sześć dni od 02-07-2018 do 07-07-2018 pływalnia Aqua Lublin gościła najlepszych niesłyszących zawodników z całej Europy.

12 lipca

Młode talenty - Ewa Sikora

Ewa Sikora to dwunastoletnia piłkarka nożna, którą z powodzeniem traktować należy jak dumę i chlubę naszego miasta.

29 czerwca

Lato w Mieście 2018

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2018.

28 czerwca

Akcja „Bezpieczne Wakacje 2018”

Od 25 czerwca na terenie województwa śląskiego trwa akcja „Bezpieczne Wakacje 2018”. Jej celem jest przede wszystkim zapewnienie dzieciom i młodzieży bezpiecznego wypoczynku letniego.

21 czerwca

V Mistrzostwa Polski Oldbojów

V Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych, w którym Zagłębie zrobi wszystko, by zgarnąć główną nagrodę. Turniej rozpocznie się 23 czerwca, a zakończy na dzień następny.

19 czerwca

Brąz Marty Pudy w Nowym Sadzie

Kolejny wielki sukces odniosła szablistka TMS ZAGŁĘBIE Sosnowiec Marta Puda.

13 czerwca

Dominacja szablistek TMS Zagłębie Sosnowiec

W miniony weekend w Hali Widowiskowo Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich odbyły się Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Młodzików w szabli dziewcząt i chłopców.

07 czerwca

Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli

W dniach 9 i 10 czerwca 2018 roku na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91 odbedą się Mistrzostwa Polski Młodzików w Szabli Dziewcząt i Chłopców.

 

01 czerwca

Półkolonie letnie 2018 - ZAPISY

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż od środy 6 czerwca 2018 roku od godziny 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na półkolonie.

29 maja

Historyczne zwycięstwo ZKS Sosnowiec

W miniony weekend warszawski AWF gościł najlepszych zawodników i zawodniczki z naszego kraju. Podczas dwudniowych zmagań rewelacyjnie spisały się zawodniczki Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego Sosnowiec.

25 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w kategorii Team Kata

W miniony weekend 19-20 maja w Varnie w Bułgarii zawodniczka Sosnowieckiego Klubu Karate Kamila Krzak wywalczyła tytuł Mistrzyni Europy w kategorii Team Kata.

25 maja

X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich

W roku 2018, w terminie od 26 maja do 1 czerwca (od Dnia Matki do Dnia Dziecka), organizujemy X Europejski Tydzień Sportu dla Wszystkich, w ramach którego zostanie rozegrany XXIV Sportowy Turniej Miast i Gmin.

23 maja

Spływ Kajakowy Białą Przemszą

W dniach 1-3 czerwca 2018 roku odbędzie się II Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą.

Poleć znajomemu