Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

03 października

„Bliżej siebie” z Wami w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym

W minioną niedzielę tj. 30 września odbyła się kolejna impreza z programu „Bliżej siebie”. Tym razem mieliśmy przyjemność spotkać się z Wami w Parku im. Jacka Kuronia w Kazimierzu Górniczym.

02 października

Rodzinny Jesienny Spływ Kajakowy

Zapraszamy na spływ kajakowy, który odbędzie się 6 października 2018 roku rzeką Białą Przemszą na odcinku Sosnowiec Maczki - Trójkąt Trzech Cesarzy.

26 września

„Mistrzynie w szkołach”

Zawodniczki przyjechały do Sosnowca w ramach projektu „Mistrzynie w szkołach”, którego pomysłodawczynią jest Otylia Jędrzejczak aby wraz z dziewczętami z sosnowieckich szkół wziąć udział w wyjątkowej lekcji wychowania fizycznego.

17 września

Charytatywny bieg i marsz NW

Dnia 22/09/2018 od godziny 8.00 do 20.00 na terenie Kąpieliska STAWIKI odbędzie się charytatywny bieg oraz nordic walking dla Damian Fudalej aby pomóc mu w walce o własne życie. Dla Damiana będzie można przekazać cegiełkę w wysokości 10 zł.

17 września

2 Zagłębiowski Spływ Kajakowy - relacja

W minioną sobotę, tj. 15 września 2018 r. już po raz drugi zorganizowany został Zagłębiowski Spływ Kajakowy na trasie Sławków-Sosnowiec.

17 września

Turniej rozpoczęcia sezonu w piłce siatkowej

W piątek 21 września 2018 roku na terenie Hali Sportowej przy ulicy Baczyńskiego 4, rusza turniej rozpoczęcia sezonu o Puchar Firmy Asotra w piłce siatkowej kobiet. 

06 września

2 Zagłębiowski Spływ Kajakowy

Zapraszamy na spływ kajakowy, który odbędzie się 15 września 2018 roku rzeką Białą Przemszą na odcinku Sławków – Sosnowiec Maczki

Kajakarstwo
28 sierpnia

Narodowy Dzień Sportu

Narodowy Dzień Sportu jest ogólnopolskim wydarzeniem, którego nadrzędnym celem jest popularyzacja sportu amatorskiego poprzez umożliwienie wszystkim chętnym dostępu do nieodpłatnych, specjalnie przygotowanych zajęć, treningów, imprez sportowych.

23 sierpnia

Nabór do rozgrywek SALS 2018/2019

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu ogłasza nabór do kolejnej edycji Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki 2018/2019.

Siatkówka
22 sierpnia

15tka z Katowic do Sosnowca

Tegoroczna 15tka z Katowic do Sosnowca to już czwarta edycja biegu ulicznego na dystansie 15km ściśle związanego z linią tramwajową numer 15, która od 1931 roku łączy Śląsk z Zagłębiem. Bieg odbędzie się 8 września w sobotę, jako wydarzenie w ramach obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu.

26 lipca

5 Extremalna Bitwa o Sosnowiec

W dniu 11 sierpnia 2018 roku na terenie Skate Parku na Kazimierzu odbędzie się 5 Extremalna Bitwa o Sosnowiec.

20 lipca

Artur Pióro z dorobkiem sześciu medali podczas Mistrzostw Europy Niesłyszących w Lublinie

Przez sześć dni od 02-07-2018 do 07-07-2018 pływalnia Aqua Lublin gościła najlepszych niesłyszących zawodników z całej Europy.

12 lipca

Młode talenty - Ewa Sikora

Ewa Sikora to dwunastoletnia piłkarka nożna, którą z powodzeniem traktować należy jak dumę i chlubę naszego miasta.

29 czerwca

Lato w Mieście 2018

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2018.

Poleć znajomemu