Kalendarz wydarzeń

Poniżej znajduje się harmonogram imprez organizowanych na terenie obiektu. Jeśli szukasz wydarzeń na innych obiektach, przejdź na stronę główną MOSiR Sosnowiec.

Sonda

Którą z dyscyplin zespołowych interesujesz się najbardziej?

Wiadomości

11 lipca

Spływ kajakowy Białą Przemszą

Serdecznie zapraszamy do udziału w spływie kajakowm rzeką Biała Przemsza w dniu 18 lipca 2020 roku.

Kajakarstwo
01 lipca

Zapraszamy na pływalnie letnie

Informujemy, że od dnia 1 lipca od godziny 9:00 uruchomione zostają pływalnie letnie przy ul. 3-go Maja 41 oraz przy ul. Wojska Polskiego 181.

26 czerwca

Spływ kajakowy Białą Przemszą

Serdecznie zapraszamy do udziału w spływie kajakowym rzeką Biała Przemsza, który odbędzie się 4 lipca 2020 roku.

09 czerwca

Otwarcie pływalni krytych

Informujemy, że od dnia 10 czerwca, od godziny 14:00 uruchomione zostaną Pływalnie Kryte przy ul. Bohaterów Monte Cassino oraz przy ul. Hubala Dobrzańskiego.

29 maja

Informacja w sprawie półkolonii

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w związku z trwającym w naszym kraju stanem epidemii w tym roku MOSiR Sosnowiec nie będzie organizować letniego wypoczynku dzieci i młodzieży (letnie półkolonie). Jednocześnie przepraszamy za wynikające dla Państwa z tego faktu utrudnienia i niedogodności jednak bezpieczeństwo i zdrowie naszych mieszkańców jest dla nas w tym przypadku priorytetem.

10 maja

Otwarcie kortów tenisowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że korty tenisowe przy ulicy Szkolnej 4b oraz korty tenisowe przy Alei Mireckiego 31, zostaną otwarte w sobotę, tj. 9 maja 2020.

Tenis ziemny
10 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

01 kwietnia

KOMUNIKAT DLA KONTRAHENTÓW

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

28 lutego

Komunikat ws. KCAR

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

28 lutego

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

20 lutego

Triada Trójkąta Trzech Cesarzy

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu biegowym organizowanym pod nazwą „Triada Biegowa Trójkąta Trzech Cesarzy 2020”.

19 lutego

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie i mediacja

Z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji może skorzystać każda osoba, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży w tym przedmiocie stosowne oświadczenie. 

17 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej zamknięte do odwołania

W związku z informacją z dnia 13 lutego 2020 roku dotyczącą Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99 A w imieniu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informujemy, że z powodu poważnej awarii technicznej obiekt pozostanie zamknięty przez co najmniej 2 tygodnie.

11 lutego

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński oraz Komendant Miejskiej Policji Dominik Łączyk zapraszają na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.

Poleć znajomemu