Wiadomości

10 maja

Otwarcie kortów tenisowych

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji informuje, że korty tenisowe przy ulicy Szkolnej 4b oraz korty tenisowe przy Alei Mireckiego 31, zostaną otwarte w sobotę, tj. 9 maja 2020.

Tenis ziemny
10 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

01 kwietnia

KOMUNIKAT DLA KONTRAHENTÓW

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu w związku z sytuacją wynikającą z wprowadzenia stanu epidemii informuje, że terminy płatności wszystkich wierzytelności Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu powstałych w okresie od miesiąca marca 2020r. do trzydziestego dnia po odwołaniu stanu epidemii – zostaną wydłużone do 60 dni.

28 lutego

Komunikat ws. KCAR

W związku z czasowym zamknięciem Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, że w obiekcie trwają działania mające na celu usunięcie skutków zwarcia instalacji elektrycznej.

28 lutego

Weekend z MOSiR-em

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

20 lutego

Triada Trójkąta Trzech Cesarzy

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowym wydarzeniu biegowym organizowanym pod nazwą „Triada Biegowa Trójkąta Trzech Cesarzy 2020”.

19 lutego

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie i mediacja

Z nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz mediacji może skorzystać każda osoba, która nie jest w stanie ponieść kosztów odpłatnej pomocy prawnej i która złoży w tym przedmiocie stosowne oświadczenie. 

17 lutego

Klimontowskie Centrum Aktywności Rodzinnej zamknięte do odwołania

W związku z informacją z dnia 13 lutego 2020 roku dotyczącą Klimontowskiego Centrum Aktywności Rodzinnej przy ulicy mjr. H. Hubala-Dobrzańskiego 99 A w imieniu Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informujemy, że z powodu poważnej awarii technicznej obiekt pozostanie zamknięty przez co najmniej 2 tygodnie.

11 lutego

Bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński oraz Komendant Miejskiej Policji Dominik Łączyk zapraszają na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.

03 lutego

Nabór Zimowy do Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego

Zagłębiowski Klub Szermierczy przez cały najbliższy miesiąc prowadzić będzie nabór chętnych do trenowania w drużynie szablistów.

03 lutego

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - ZAPISY

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zapraszają 1 marca 2020 roku na lokalną edycję projektu "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

03 lutego

Sosnowiecka Gala Sportu

W minioną sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Braci Mieroszewskich 91 odbyła się trzecia edycja Sosnowieckiej Gali Sportu.

30 stycznia

XXV Memoriał im. Włodzimierza Mazura

W najbliższą niedzielę, 2 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c już po raz piętnasty odbędzie się Memoriał Włodzimierza Mazura.

Poleć znajomemu