Wiadomości

22 stycznia

Srebro Zuzanny Cieślar w Segowii

Z wielką radością odnotowaliśmy fakt, iż reprezentująca Polskę sosnowiecka szablistka Zuzanna Cieślar zdobyła srebrny medal w Pucharze Świata Juniorek w szabli kobiet, który w dniach 19-20 stycznia 2019 r. odbył się w hiszpańskiej Segowii.

Szermierka
18 stycznia

Zapraszamy na mały stok

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w dniu dzisiejszym, tj. 18 stycznia 2019 roku od godz. 15.00 do użytku oddany zostanie mały stok na terenie Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51.

18 stycznia

Doskonały występ szermierzy ZKS

Doskonały występ szermierzy Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego na Mistrzostwach Polski Juniorów w Szabli

Szermierka
11 stycznia

Plebiscyt 2018 "Najpopularniejszy Sportowiec" - głosowanie

Celem Plebiscytu jest wyłonienie, w drodze publicznego głosowania, najbardziej popularnego sportowca, który w roku 2018 osiągnął dla miasta Sosnowca znaczący sukces na krajowych i międzynarodowych arenach sportowych.

08 stycznia

Finał WOŚP w Sosnowcu

Wielkimi krokami zbliża się niezwykłe wydarzenie, w którym tradycyjnie już udział weźmie również nasze Miasto. 13 stycznia odbędzie się 27. Finał WOŚP, a ponieważ Sosnowiec został partnerem WOŚP, w tym wyjątkowym dniu na antenie telewizyjnej zagoszczą także transmisje z sosnowieckiego sztabu Orkiestry

03 stycznia

Półkolonie zimowe 2019 - ZAPISY

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w poniedziałek 28 stycznia 2019 roku o godzinie 10:00 rusza elektroniczny system zapisów dzieci na zimowe półkolonie.

24 grudnia

Życzenia Świąteczne

Zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu. 

13 grudnia

Mistrzostwa Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt.

Szkoła podstawowa nr 13 z zawodniczkami trenującymi w UKS Dwójka Sosnowiec ponownie najlepsza w Mistrzostwach Sosnowca Szkół Podstawowych w tenisie stołowym dziewcząt!

11 grudnia

Kurs nauki i doskonalenia pływania

12 stycznia 2019 roku rozpocznie się kurs pływania organizowany w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 i w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej.

06 grudnia

Finałowe IV GP Miasta Bielska - Białej w tenisie stołowym

3 miejsce dla Dawida Kmiecika i Lidii Kmiecik oraz 2 miejsce Filipa Kmiecika z UKS Dwójka Sosnowiec w klasyfikacji generalnej Grand Prix Bielska – Białej w tenisie stołowym!

Tenis stołowy
04 grudnia

MotoMikołaje 2018

Po raz kolejny Stowarzyszenie "Dawcy Uśmiechu" wraz z MOSiR Sosnowiec zachęcają mieszkańców naszego Miasta do włączenia się do akcji MotoMikołaje 2018.

04 grudnia

Mikołajkowy Dzień Otwarty

Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, więc już dziś zapraszamy Państwa do rodzinnego spędzenia czasu podczas Mikołajkowego Dnia Otwartego w Klimontowskim Centrum Aktywności Rodzinnej przy ul. Hubala Dobrzańskiego 99.

29 listopada

Open Karate Tournament Sosnowiec CUP

W najbliższą sobotę na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 4d odbędzie się Otwarty Turniej Karate - Sosnowiec CUP 

28 listopada

Klaudia Poszwa Wicemistrzynią Europy

Z wielką radością informujemy, że na odbywających się w dniach od 24 listopada do 2 grudnia Mistrzostwach Europy w Trójboju Siłowym Klasycznym w Kownie pierwszy srebrny medal dla reprezentacji Polski wywalczyła 18-letnia Klaudia Poszwa.

23 listopada

Reaktywacja sosnowieckiego WOPR stała się faktem

Ratownictwo wodne w oficjalnej formie wraca po latach do Sosnowca. Z końcem czerwca z inicjatywy grupy ratowników i za zgodą Śląskiego WOPR przywrócono do życia sosnowiecką drużynę ratowniczą, której początków istnienia należy upatrywać w latach 60-tych ubiegłego stulecia.

Poleć znajomemu