Wiadomości

11 października

Porządki na Stawikach

Rozpoczęła się wycinka 74 drzew wokół akwenu Stawiki. Zagrażające bezpieczeństwu osób korzystających z uroku tego miejsca - topole i kasztanowiec zastąpią nowe nasadzenia ozdobnych drzew i krzewów. Zmiana nie tylko korzystnie wpłynie na wizerunek, ale pozwoli także na rozwój obiektu.

11 października

Sosnowiec Dance Cup 2012

W niedzielę, 14 października w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Braci Mieroszewskich 91 odbędzie się Sosnowiec Dance Cup - Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego z udziałem par zagranicznych.

10 października

Remont basenu na finiszu

Po uporaniu się z niespodziewanymi przeciwnościami, prace remontowe Pływalni Krytej przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99 wkroczyły w końcową fazę. Jeśli przebiegały one będą już bez zakłóceń, w przeciągu najbliższych trzech tygodni obiekt ponownie zostanie udostępniony mieszkańcom.

10 października

Puchar Polski w kolarstwie przełajowym

W niedzielę, 14 października w Parku Środula odbędą się zawody 2. serii Pucharu Polski w kolarstwie przełajowym. Zmagania zostaną przeprowadzone we wszystkich kategoriach wiekowych - od żaka do mastersa.

Kolarstwo
09 października

Informacja o wyniku przetargu

Informacja o wyniku przetargu na wynajem lokalu użytkowego mieszczącego się na I piętrze Domu Sportowca przy ul. Kresowej 1 w Sosnowcu, z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną, na okres 3 lat.

09 października

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W miniony weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 5. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
08 października

Po Pucharze Prezydenta Sosnowca w Kolarstwie Górskim XC

W ostatnią niedzielę września, przy pięknej słonecznej pogodzie, Stok Narciarski w Parku Środula gościł kolarzy górskich. Na starcie zawodów stanęło blisko 60 zawodników.

Kolarstwo
06 października

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów ekip ligowych z naszego miasta rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

04 października

Zmiana godziny meczu Czarnych

Zarząd KKS Czarni Sosnowiec informuje, iż uzyskał zgodę Polskiego Związku Piłki Nożnej na przesunięcie godziny rozpoczęcia spotkania z TKKF Starówka Nowy Sącz.

Piłka nożna
03 października

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W miniony weekend na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
02 października

Festyn Jesienny w Ostrowach

W sobotę, 6 października w godz. od 11 do 15:30 na terenie Stadionu Piłkarskiego przy ul. Gałczyńskiego 7 odbędzie się „Festyn Jesienny w Ostrowach”.

02 października

Walczyli o Mistrzostwo Zagłębia amatorów i osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym

145 zawodniczek i zawodników wzięło udział w rozegranych w minioną sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Braci Mieroszewskich XII Mistrzostwach Zagłębia amatorów i osób niepełnosprawnych w tenisie stołowym.

02 października

Niwecka hala z nowym zapleczem

Zakończył się remont Hali Sportowej przy ulicy Orląt Lwowskich 70. Dzięki przebudowie w obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zwiększyła się baza szatniowo-sanitarna, poprawiły się także jego walory użytkowe i estetyczne.

16 sierpnia

Remont potrwa o miesiąc dłużej

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż na skutek rozszerzenia zakresu prac prowadzonych w Pływalni Krytej przy ulicy Hubala-Dobrzańskiego 99, termin zakończenia robót został przesunięty o ponad cztery tygodnie. Obiekt zostanie udostępniony użytkownikom na początku października br.

Półmaraton Jesienny

Półmaraton Jesienny wraz z biegami towarzyszącymi kolejnym z cyklu biegów crossowo-leśnych w Sosnowcu.

Poleć znajomemu