Wiadomości

26 marca

Mistrzostwa Polski Juniorów w hokeju na lodzie

W minioną niedzielę w Sanoku odbył się finał Mistrzostw Polski Juniorów w hokeju na lodzie.

25 marca

Pierwszy 24-godzinny Maraton Pływacki

Już w piątek 29 marca o godzinie 15:00 na Krytej Pływalni przy ul. Żeromskiego 4d wystartuje I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki, który rozgrywany będzie w formie sztafety.

Pływanie
25 marca

6 Harpagańska Dycha

W najbliższą niedzielę już po raz szósty odbędzie się w naszym mieście cieszący się ogromnym zainteresowaniem bieg organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz  Stowarzyszenie Harpagan - "6 Harpagańska Dycha". Tradycyjnie już dystans biegu wyniesie 10 km. Amatorzy Nordic Walking także będą mogli wziąć udział w wydarzeniu startując w swojej kategorii na dystansie 6 km.

21 marca

Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin

W ubiegłą sobotę, 16 marca zawodnicy Sosnowieckiego klubu Karate brali udział w Mistrzostwach Śląska Karate Kyokushin, które odbyły się w Gliwicach.

19 marca

Mistrzostwa Śląska w gimnastyce artystycznej

W minioną sobotę, 16 marca reprezentacja sosnowieckiej Akademii Gimnastyki Artystycznej wzięła udział w Mistrzostwach Śląska, które odbyły się w tym roku w Bielsku Białej.

13 marca

Turniej Rodzinny im. J. Grabary w piłce nożnej

W najbliższą niedzielę, 17 marca 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Orląt Lwowskich 70 odbędzie się organizowany po raz pierwszy Turniej Rodzinny im. J. Grabary w piłce nożnej.

Piłka nożna
11 marca

Mistrzostwa Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

W dniu 07.03.2019 r. w SP 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Mistrzostwa Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym (Igrzyska Dzieci).

11 marca

World Dance - Międzynarodowy Turniej Tańca Nowoczesnego

Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 stanie się wkrótce areną zmagań zawodników tańca nowoczesnego podczas odbywającego się tam 23 marca Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego "World Dance 2019".

06 marca

Bezpłatny kurs samoobrony

Prezydent Miasta Sosnowca Arkadiusz Chęciński oraz Komendant Miejskiej Policji w Sosnowcu insp. Dominik Łączyk zapraszają na bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet.

05 marca

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Już po raz czwarty w Sosnowcu odbył się Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych organizowany pod hasłem Tropem Wilczym.

12 lutego

Zimowe GRAND PRIX w Tenisie Stołowym - wyniki

Zaproszamy do zapoznania się z wynikami Zimowego GRAND PRIX W Tenisie Stołowym 

08 lutego

II Sosnowiec Winter Cup 2019

W dniach 8-10 lutego Akademia Gimnastyki Artystycznej Sosnowiec wspólnie z MOSiR Sosnowiec organizuje drugą edycje międzynarodowych zawodów w gimnastyce artystycznej Sosnowiec Winter Cup.

04 lutego

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych - ZAPISY

Fundacja Wolność i Demokracja, Prezydent Sosnowca Arkadiusz Chęciński, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zapraszają 3 marca 2019 roku na lokalną edycję projektu "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”

04 lutego

2 Sosnowiecka Gala Sportu

W Hali Sportowej przy ulicy Braci Mieroszewskich 99 w Sosnowcu po raz drugi odbyła się Sosnowiecka Gala Sportu. Na uroczystość tą zostali zaproszeni zasłużeni dla miasta trenerzy, instruktorzy, działacze sportowi oraz zawodnicy.

04 lutego

Puchar Sosnowca w Narciarstwie, dzień 4

Czwartego dnia zmagań w ramach Pucharu Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim odbyły się zawody dla przedszkolaków oraz zawody w sześciu

kategoriach wiekowych. 

Narciarstwo

Poleć znajomemu