Wiadomości

15 lutego

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

14 lutego

Podgląd na stok online

Sprzyjająca aura sprawiła, iż od kilku dni ponownie czynny jest duży wyciąg na Górce Środulskiej. Teraz dodatkowo można sprawdzić aktualne warunki panujące na stoku dzięki kamerce internetowej.

14 lutego

Pływacy na start!

Już w najbliższą sobotę, 16 lutego 2013 r. w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 9 odbędą się zawody Pucharu Sosnowca w Pływaniu. Zapisy upoważniające do wzięcia udziału w rywalizacji przyjmowane są do piątku.

Pływanie
11 lutego

Po Zjeździe na Czymkolwiek

W niedzielne południe na Górce Środulskiej odbyły się nietypowe zawody Zjazdu na Czymkolwiek. Co prawda frekwencja była poniżej oczekiwań, jednak tego dnia ważniejsza była dobra zabawa.

11 lutego

Przedszkolaki opanowały Stok

W sobotę, 9 lutego na Górce Środulskiej odbyły się zawody dla przedszkolaków. W rywalizacji udział wzięło 20 młodych adeptów narciarstwa.

07 lutego

Akcja Zima w Mieście 2013

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych skierowana jest do tych, którzy aktywnie chcą spędzić ten czas. Szkółka narciarska i snowboardowa, akademia nurkowania, zajęcia na lodzie czy z wielu dyscyplin w halach - to tylko niektóre z propozycji. Dwutygodniowy okres przerwy w nauce rozpocznie, jak i zakończy, impreza na Górce Środulskiej. Na początek - zjazd na czymkolwiek.

06 lutego

Zjedź na czymkolwiek!

Kosmiczne pojazdy, łodzie podwodne, domki z kartonu, szafy, lodówki czy pralki - wszystkie pojazdy dozwolone! Zapraszamy na ZJAZD NA CZYMKOLWIEK!

03 lutego

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piłka ręczna Piłka nożna
03 lutego

Zwycięstwo reprezentacji Ligi Halowej

Drużyna złożona z najlepszych zawodników występujących w Sosnowieckiej Lidze Halowej wygrała rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego I Memoriał im. Tomasz Krawczyka.

01 lutego

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Piłka nożna
31 stycznia

I Memoriał im. Tomasza Krawczyka

W niedzielę, 3 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbędzie się impreza piłkarska, której celem jest uczczenie pamięci zmarłego w ubiegłym roku Tomasza „Tonia” Krawczyka.

Piłka nożna
26 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 4

Sobota była ostatnim dniem zmagań w zawodach Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Triumfatorami tegorocznej edycji zostali: Ewa Łuczyńska-Kałwa i Dariusz Wylężek.

25 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 3

W piątek do zmagań w Pucharze Prezydenta Sosnowca stanęły uczennice i uczniowie sosnowieckich szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizowały 84 osoby.

24 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 2

Dzisiaj o Puchar Prezydenta Sosnowca rywalizowali gimnazjaliści. Do zmagań stanęło 59 osób.

23 stycznia

Turniej Gwiazd dla Zagłębia

Byli zawodnicy Zagłębia Sosnowiec zwyciężyli w III Turnieju Oldbojów „Gwiazd Zagłębia” im. Mariana Masłonia. W finale sosnowiczanie wygrali z Wartą Zawiercie.

Piłka nożna

Poleć znajomemu