Wiadomości

01 lutego

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Piłka nożna
31 stycznia

I Memoriał im. Tomasza Krawczyka

W niedzielę, 3 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbędzie się impreza piłkarska, której celem jest uczczenie pamięci zmarłego w ubiegłym roku Tomasza „Tonia” Krawczyka.

Piłka nożna
26 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 4

Sobota była ostatnim dniem zmagań w zawodach Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Triumfatorami tegorocznej edycji zostali: Ewa Łuczyńska-Kałwa i Dariusz Wylężek.

25 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 3

W piątek do zmagań w Pucharze Prezydenta Sosnowca stanęły uczennice i uczniowie sosnowieckich szkół ponadgimnazjalnych. Rywalizowały 84 osoby.

24 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 2

Dzisiaj o Puchar Prezydenta Sosnowca rywalizowali gimnazjaliści. Do zmagań stanęło 59 osób.

23 stycznia

Turniej Gwiazd dla Zagłębia

Byli zawodnicy Zagłębia Sosnowiec zwyciężyli w III Turnieju Oldbojów „Gwiazd Zagłębia” im. Mariana Masłonia. W finale sosnowiczanie wygrali z Wartą Zawiercie.

Piłka nożna
23 stycznia

Puchar Prezydenta – dzień 1

148 uczennic i uczniów sosnowieckich szkół podstawowych wzięło udział w pierwszych zawodach Pucharu Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim 2013.

19 stycznia

Zgłoś się do Pucharu Prezydenta

Już w środę na Górce Środulskiej rozpoczną się zmagania w Pucharze Prezydenta Sosnowca w Narciarstwie Alpejskim. Przez pierwsze trzy dni rywalizować będą uczennice i uczniowie sosnowieckich szkół, natomiast w sobotę na stoku walka toczyć się będzie pomiędzy dorosłymi mieszkańcami naszego miasta.

19 stycznia

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Hokej na lodzie Siatkówka
19 stycznia

Udogodnienia na stoku

Od piątku wstęp na trzy wyciągi na stokach narciarskich odbywa się poprzez nowy system kontroli dostępu. Papierowe karnety uprawniające do wjazdów wyciągami nie są już sprzedawane, a wyparte zostały przez karty elektroniczne.

18 stycznia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

Tenis stołowy Hokej na lodzie Siatkówka Piłka nożna
18 stycznia

Turniej Oldbojów im. Mariana Masłonia

19 stycznia 2013 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrany zostanie III Halowy Turniej Oldbojów w Piłce Nożnej Gwiazd Zagłębia im. Mariana Masłonia. Początek o godz. 10:15.

Piłka nożna
17 stycznia

Juniorzy powalczą o Puchar Prezydenta

Znana jest już obsada finałowych zmagań 49. Halowego Turnieju Piłki Nożnej Juniorów Młodszych o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca z okazji Wyzwolenia Zagłębia.

Piłka nożna
16 stycznia

Wyniki XII Super Sprintu o Puchar WOŚP

W niedzielę, 13 stycznia br. na terenach wokół Stadionu Ludowego rozegrany został XII Super Sprint o Puchar Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

14 stycznia

Duży stok już dostępny

Dzisiaj, po raz pierwszy w tym roku, do dyspozycji miłośników białego szaleństwa oddany został wyciąg na dużym stoku Kompleksu Rekreacyjno-Sportowego przy ul. 3 Maja 51.

Poleć znajomemu