Wiadomości

20 lutego

Spirit on Ice 2013

W najbliższą sobotę i niedzielę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 w Sosnowcu odbędzie się Międzynarodowy Turniej Frisbee Ultimate „Spirit on Ice 2013”.

19 lutego

Rodzinne zawody na Górce

W ostatnią sobotę ferii (23 lutego 2013 r.) na dużym stoku Górki Środulskiej odbędą się zawody narciarskie, w których rywalizować będą drużyny w składzie: rodzic z dzieckiem. O zwycięstwie decydować będzie rodzinna suma czasów z przejazdów.

18 lutego

Zagłębie halowym mistrzem regionu

Piłkarze II-ligowego Zagłębia Sosnowiec zwyciężyli w rozegranym na parkiecie Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 finałowym turnieju 18. Halowych Mistrzostw Zagłębia im. Włodzimierza Mazura.

Piłka nożna
17 lutego

Wyniki Pucharu Sosnowca w Pływaniu

Triumfowała młodość - główne nagrody przypadły 12-letniej Oliwii Wiśniewskiej i 17-letniemu Mateuszowi Burzawie.

Pływanie
16 lutego

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piłka ręczna Koszykówka Hokej na lodzie Piłka nożna
16 lutego

O halowy prymat w Zagłębiu

W niedzielę, 17 lutego w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrany zostanie finałowy turniej 18. Halowych Mistrzostw Zagłębia im. Włodzimierza Mazura.

Piłka nożna
15 lutego

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez sportowych organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w czasie najbliższego weekendu. Serdecznie zapraszamy.

14 lutego

Podgląd na stok online

Sprzyjająca aura sprawiła, iż od kilku dni ponownie czynny jest duży wyciąg na Górce Środulskiej. Teraz dodatkowo można sprawdzić aktualne warunki panujące na stoku dzięki kamerce internetowej.

14 lutego

Pływacy na start!

Już w najbliższą sobotę, 16 lutego 2013 r. w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 9 odbędą się zawody Pucharu Sosnowca w Pływaniu. Zapisy upoważniające do wzięcia udziału w rywalizacji przyjmowane są do piątku.

Pływanie
11 lutego

Po Zjeździe na Czymkolwiek

W niedzielne południe na Górce Środulskiej odbyły się nietypowe zawody Zjazdu na Czymkolwiek. Co prawda frekwencja była poniżej oczekiwań, jednak tego dnia ważniejsza była dobra zabawa.

11 lutego

Przedszkolaki opanowały Stok

W sobotę, 9 lutego na Górce Środulskiej odbyły się zawody dla przedszkolaków. W rywalizacji udział wzięło 20 młodych adeptów narciarstwa.

07 lutego

Akcja Zima w Mieście 2013

Oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu dla dzieci i młodzieży na okres ferii zimowych skierowana jest do tych, którzy aktywnie chcą spędzić ten czas. Szkółka narciarska i snowboardowa, akademia nurkowania, zajęcia na lodzie czy z wielu dyscyplin w halach - to tylko niektóre z propozycji. Dwutygodniowy okres przerwy w nauce rozpocznie, jak i zakończy, impreza na Górce Środulskiej. Na początek - zjazd na czymkolwiek.

06 lutego

Zjedź na czymkolwiek!

Kosmiczne pojazdy, łodzie podwodne, domki z kartonu, szafy, lodówki czy pralki - wszystkie pojazdy dozwolone! Zapraszamy na ZJAZD NA CZYMKOLWIEK!

03 lutego

Z sosnowieckich aren sportowych

Prezentujemy wyniki meczów rozegranych podczas tego weekendu w obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Piłka ręczna Piłka nożna
03 lutego

Zwycięstwo reprezentacji Ligi Halowej

Drużyna złożona z najlepszych zawodników występujących w Sosnowieckiej Lidze Halowej wygrała rozegrany w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego I Memoriał im. Tomasz Krawczyka.

Poleć znajomemu