Wiadomości

26 lipca

Trwają półkolonie. Zapisz swoje dziecko!

51 dzieciaków wzięło jak do tej pory udział półkoloniach organizowanych przez sosnowiecki MOSiR. Trwają jeszcze zapisy na kolejny, trzeci turnus, który potrwa od 29 lipca do 2 sierpnia.

23 lipca

II Sosnowiecka Roweriada

W dniach od 27 lipca do 3 sierpnia Górką Środulską zawładną rowery. Przed nami II Sosnowiecka Roweriada, czyli prawdziwa gratka dla miłośników „dwóch kółek” i nie tylko.

Kolarstwo
18 lipca

Wakacyjny weekend w mieście nie musi być nudny!

Przed nami kolejny wakacyjny weekend. Ci, którzy zostają w mieście nie mają się co martwić. Wśród propozycji m.in.: kolejne propozycje letniego kina na patelnii i koncert folkowej grupy Chudoba.

Kajakarstwo Piłka nożna
05 lipca

Lato w Mieście 2013

Dla wszystkich, którzy nie wyjadą na zasłużony odpoczynek jak również na tych, którzy nie chcą się nudzić podczas letnich miesięcy, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji podczas akcji Lato w Mieście 2013.

04 lipca

Turniej siatkówki plażowej

W sobotę rozegrany zostanie turniej siatkarskich „dwójek”. Rywalizacja na piachu toczyć się będzie na boiskach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy al. Mireckiego 4. Uczestnikami zmagań mogą być osoby powyżej 16 roku życia.

Siatkówka
03 lipca

Zapraszamy do Skate Parku

Z końcem ubiegłego tygodnia Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Sosnowcu udzielił pozwolenia na użytkowanie Skate Parku wraz z obiektami towarzyszącymi i oświetleniem w parku im. J. Kuronia przy ul. Jasieńskiego w Sosnowcu.

24 czerwca

Sezon letni na start

Już w najbliższy piątek - 28 czerwca br., w dniu kończącym rok szkolny, do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną pływalnie letnie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

24 czerwca

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane przez sosnowieckie drużyny w ostatniej kolejce ligowej.

Piłka nożna
24 czerwca

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 21. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
19 czerwca

Powitanie Lata

Pierwszego dnia wakacji - w sobotę, 29 czerwca - serdecznie zapraszamy na Górkę Środulską na festyn rodzinny "Powitanie Lata".

18 czerwca

Moto Piknik w Będzinie

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie oraz Automobilklub Zamkowy serdecznie zapraszają na Moto Piknik Będzin. Impreza odbędzie się 23 czerwca 2013 r. na terenach OSiR oraz pod Urzędem Miasta.

17 czerwca

Kolarze ścigali się na Górce

W minioną sobotę odbyły się zawody w kolarstwie górskim organizowane przez Grupę Kolarską Zagłębie Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

Kolarstwo
17 czerwca

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane przez sosnowieckie drużyny w ostatniej kolejce ligowej.

Piłka nożna
17 czerwca

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 20. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
13 czerwca

Grand Prix Prezydentów Miast Zagłębia

Z uwagi na nikłe zainteresowanie, zaplanowany na 15-16 czerwca 2013 r. pierwszy turniej z cyklu Grand Prix Prezydentów Miast Zagłębia w Tenisie Ziemnym Amatorów został odwołany.

Tenis ziemny

Poleć znajomemu