Wiadomości

06 kwietnia

Sprzątamy rzeki

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu wraz z Fundacją Kajakową TOŁHAJ - GDK zapraszają w dniach 13 i 14 kwietnia 2019 roku do udziału w społecznej akcji: Sprzątanie rzek Sztoła i Biała Przemsza.

02 kwietnia

I Maraton Pływacki - relacja

W miniony piątek i sobotę na Krytej Pływalni przy ul. Żeromskiego 4d odbyła się I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki, który zorganizowany został przez Drużynę WOPR Sosnowiec we współpracy z MOSiR Sosnowiec.

02 kwietnia

Hokeiści dla Tobiasza

W niedzielę, 31 marca na tafli sosnowieckiego stadionu zimowego rozegrany został wyjątkowy mecz. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wspierana przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie stanęła do walki przeciwko drużynie Zagłębia Sosnowiec.

02 kwietnia

6. Harpagańska Dycha już za nami

Ostatni dzień marca to termin, w którym na terenie naszego miasta po raz kolejny odbyło się wydarzenie sportowe cieszące się ogromną popularnością wśród wszystkich miłosników biegania.

28 marca

Gramy dla Tobiasza

W najbliższą niedzielę, 31 marca 2019 roku o godzinie 16:00 na Stadionie Zimowym przy ul. Zamkowej 4 będzie mieć miejsce wyjątkowe sportowe wydarzenie. Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich wspierana przez Stowarzyszenie Zawodników Hokeja na Lodzie stanie do walki przeciwko drużynie Zagłębia Sosnowiec i rozegra charytatywny mecz hokejowy pod hasłem "Gramy dla Tobiasza".

26 marca

Mistrzostwa Polski Juniorów w hokeju na lodzie

W minioną niedzielę w Sanoku odbył się finał Mistrzostw Polski Juniorów w hokeju na lodzie.

25 marca

Pierwszy 24-godzinny Maraton Pływacki

Już w piątek 29 marca o godzinie 15:00 na Krytej Pływalni przy ul. Żeromskiego 4d wystartuje I Sosnowiecki 24-godzinny Maraton Pływacki, który rozgrywany będzie w formie sztafety.

Pływanie
25 marca

6 Harpagańska Dycha

W najbliższą niedzielę już po raz szósty odbędzie się w naszym mieście cieszący się ogromnym zainteresowaniem bieg organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu oraz  Stowarzyszenie Harpagan - "6 Harpagańska Dycha". Tradycyjnie już dystans biegu wyniesie 10 km. Amatorzy Nordic Walking także będą mogli wziąć udział w wydarzeniu startując w swojej kategorii na dystansie 6 km.

21 marca

Mistrzostwa Śląska Karate Kyokushin

W ubiegłą sobotę, 16 marca zawodnicy Sosnowieckiego klubu Karate brali udział w Mistrzostwach Śląska Karate Kyokushin, które odbyły się w Gliwicach.

19 marca

Mistrzostwa Śląska w gimnastyce artystycznej

W minioną sobotę, 16 marca reprezentacja sosnowieckiej Akademii Gimnastyki Artystycznej wzięła udział w Mistrzostwach Śląska, które odbyły się w tym roku w Bielsku Białej.

13 marca

Turniej Rodzinny im. J. Grabary w piłce nożnej

W najbliższą niedzielę, 17 marca 2019 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Orląt Lwowskich 70 odbędzie się organizowany po raz pierwszy Turniej Rodzinny im. J. Grabary w piłce nożnej.

Piłka nożna
11 marca

Mistrzostwa Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym

W dniu 07.03.2019 r. w SP 13 w Sosnowcu, przy ul. Jedności 7 rozegrano Mistrzostwa Rejonowe Szkół Podstawowych w tenisie stołowym (Igrzyska Dzieci).

11 marca

World Dance - Międzynarodowy Turniej Tańca Nowoczesnego

Hala Widowiskowo – Sportowa przy ul. Braci Mieroszewskich 91 stanie się wkrótce areną zmagań zawodników tańca nowoczesnego podczas odbywającego się tam 23 marca Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Nowoczesnego "World Dance 2019".

Poleć znajomemu