Wiadomości

23 maja

XXV Sportowy Turniej Miast i Gmin w Sosnowcu

W naszym Mieście po raz kolejny organizowany będzie Sportowy Turniej Miast i Gmin.

22 maja

Sukcesy na koncie szablistów z Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego.

W Mistrzostwach Polski Seniorów w szabli kobiet i mężczyzn, które odbyły się w miniony weekend w Warszawie zawodnicy sosnowieckiego klubu stawali na podium zarówno w konkurencji indywidualnej, jak i drużynowej.

21 maja

Wystawa Dino Show

Chodzące dinozaury, żywe pająkii inne owady, edukacyjne filmy i mnóstwo innych atrakcji czeka na Państwa 22 i 23 czerwca, gdy do Sosnowca zawita wystawa podróżnicza Dino Expo.

21 maja

Kamila Krzak Mistrzynią Europy w Karate Kyokushin

Z radością odnotowaliśmy wiadomość o sukcesie odniesionym przez wychowankę Sosnowieckiego Klubu Karate – Kamilę Krzak

21 maja

II Bieg Wolności

W swoim kalendarzu aktywności sportowej z pewnością warto zakreślić datę 4 czerwca 2019 roku. Wtedy, w naszym mieście po raz drugi zorganizowany zostanie Bieg Wolności.

21 maja

Tydzień Dziecka 2019

Tradycyjnie już Sosnowiec świętować będzie Międzynarodowy Dzień Dziecka przez cały tydzień.

17 maja

Akademickie Mistrzostwa Polski

Niezmiernie miło nam poinformować, iż  podczas Akademickich Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane 11-12 maja 2019 roku zawodnicy z sosnowieckich klubów sportowych wywalczyli następujące medale:

13 maja

III Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Henryka Średnickiego

Wszystkich miłośników boksu zapraszamy serdecznie na trzecią odsłonę Memoriału im. Henryka Średnickiego, który odbędzie się 18 maja w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Br. Mieroszewskich 91.

10 maja

Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą

Przypominamy Państwu, iż trwają zapisy na Ogólnopolski Spływ Kajakowy Białą Przemszą, którego inicjatorem i głównym organizatorem jest Fundacja Kajakowa Tołhaj GDK. Spływ objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Jaworzna, a partnerami wydarzenia są, m.in. Miasto Sosnowiec oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu

07 maja

XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych

W dniach 4-5 maja 2019 r. w Krakowie odbyła się XXV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych, w której udział wzięli sosnowieccy szermierze, reprezentanci Zagłębiowskiego Klubu Szermierczego oraz Towarzystwa Miłośników Szermierki Zagłębie Sosnowiec.

06 maja

Zbliża się III edycja memoriału Janusza Nabrdalika

W dniach 17-19.05.2019 odbędzie się III odsłona memoriału pochodzącego z Sosnowca wspinacza skałkowego i himalaisty Janusza Nabrdalika.

29 kwietnia

Everest w Sosnowcu po raz drugi.

Większość z nas lubi mierzyć się w życiu z różnymi wyzwaniami. Dlatego też zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w wyjątkowej imprezie sportowej, która odbędzie się 11 maja na terenie Górki Środulskiej i która dla wielu może stanowić niewątpliwą próbę sił. Po raz drugi organizowane tam wtedy będzie wydarzenie "Everest w Sosnowcu".

19 kwietnia

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, radosnych i rodzinnych świąt Wielkanocnych życzy Dyrektor Jerzy Górak wraz z pracownikami Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu 

17 kwietnia

Memoriał Rafała Sznajdera - relacja

W minioną sobotę, 13 kwietnia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 4c odbyła się czwarta edycja  Międzynarodowego Turnieju w szabli dziewcząt i chłopców ,, O Puchar Zagłębia – 4. Memoriał Rafała Sznajdera

Poleć znajomemu