Wiadomości

30 kwietnia

MOSiR zaprasza w majówkę

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach, a także ich dostępność w trakcie zbliżającego się długiego, majowego weekendu.

Piłka ręczna Pływanie Tenis ziemny Piłka nożna
28 kwietnia

Gramy dla Kuby!

We wtorek, 29 kwietnia 2014 r. o godz. 13:00 na płycie głównej stadionu w Kompleksie Sportowym przy al. Mireckiego 31 odbędzie się mecz charytatywny dla Kuby Majzla, ucznia VI Liceum Ogólnokształcącego im J. Korczaka w Sosnowcu, chorego na zanik mięśni.

Piłka nożna
27 kwietnia

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na terenie Kompleksu Sportowego przy al. Mireckiego 31 odbyły się mecze 20. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna
27 kwietnia

Wyniki 15. kolejki SALS

W niedzielę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 15. kolejki Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
27 kwietnia

Weekend ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane podczas tego weekendu przez sosnowieckie drużyny.

Piłka ręczna Siatkówka Piłka nożna
25 kwietnia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Siatkówka Piłka nożna
22 kwietnia

Nie czekaj do ostatniej chwili!

Już w sobotę, walczące o awans do I ligi, Zagłębie zmierzy się na Stadionie Ludowym z liderem - Chrobrym Głogów. Przypominamy, iż wejście na spotkanie, poza zakupem biletu wstępu, możliwe jest jedynie dzięki wcześniejszemu nabyciu karty kibica.

Piłka nożna
22 kwietnia

Sobota ligowców

Prezentujemy wyniki uzyskane podczas tego weekendu przez sosnowieckie drużyny.

Piłka nożna
18 kwietnia

Dostępność obiektów i zajęć w okresie świąt

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świątecznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

18 kwietnia

Zapraszamy na Ludowy

W ramach rozgrywek II ligi piłki nożnej, w sobotę, 19 kwietnia, o godz. 13:00 na Stadionie Ludowym rozpocznie się spotkanie Zagłębia Sosnowiec z Ruchem Zdzieszowice.

Piłka nożna
18 kwietnia

Wygrana Czarnych

W rozegranym w czwartek spotkaniu I ligi piłki nożnej kobiet, Czarni Sosnowiec pokonali Widok Lublin 3:0 (0:0).

Piłka nożna
17 kwietnia

91 zwycięzców

W środę w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 odbyły się III Integracyjne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca Kazimierza Górskiego.

Pływanie
15 kwietnia

III Integracyjne Zawody Pływackie

W najbliższą środe, 16 kwietnia 2014 roku w Pływalni Krytej przy ul. Żeromskiego 5 odbędą się III Integracyjne Zawody Pływackie o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca Kazimierza Górskiego.

Pływanie
13 kwietnia

Wyniki 13. kolejki SALS

W niedzielę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 13. kolejki Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
13 kwietnia

Wyniki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

W sobotę i niedzielę na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu odbyły się mecze 19. kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej.

Piłka nożna

Poleć znajomemu