Wiadomości

01 sierpnia

Ekstraklasa w Sosnowcu !

Pierwszy mecz kobiecej ekstraklasy rozegrany zostanie w sobotę 2 sierpnia 2014 roku o godz. 14.00

01 sierpnia

Nowy sezon czas zacząć !

Już dzisiaj na Stadionie Ludowym rozgrywki wznowią  piłkarze Zagłębia Sosnowiec, którzy o godz. 19.00 podejmą zespół Stali Mielec


01 sierpnia

Kino Letnie na Górce

Na seanse w ramach wakacyjnego kina „pod chmurką” zapraszamy przez cały sierpień - w piątki i soboty na godz. 19:00 na Górkę Środulską. Wstęp wolny.

25 lipca

Towarzysko na Mireckiego

Trampkarze Młodsi KKS „Czarni” Sosnowiec & Młoda Polonia z Ukrainy

21 lipca

Mistrzowie Sosnowca wyłonieni

W niedzielę 20 lipca 2014 r. na boiskach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Sosnowcu przy alei Mireckiego 4 rozegrane zostały Mistrzostwa Sosnowca w Piłce Siatkowej Plażowej.

Siatkówka
15 lipca

Zagraj w Turnieju Sosnowca w Plażówce

 

W najbliższą niedzielę, 20 lipca na boiskach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy al. Mireckiego 4 (Stadion Lekkoatletyczny im. S. Płatka) rozegrany zostanie turniej siatkarskich „dwójek”.

 
Siatkówka
27 czerwca

Lato w Mieście 2014

Dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić wakacyjne dni, jak co roku miasto przygotowało masę atrakcji w ramach akcji Lato w Mieście 2014.

27 czerwca

Otwarcie Wake-Zone Stawiki

W niedzielę, 29 czerwca odbędzie się długo wyczekiwane otwarcie Wake-Zone Stawiki. Atrakcje z tym związane zaplanowane zostały na niemal cały dzień, a rozpoczną się już o godz. 10.

18 czerwca

Pływalnie Letnie zapraszają w weekend

W najbliższy długi weekend - od czwartku do niedzieli (19-22 czerwca 2014 r.) - czynne będą Pływalnie Letnie przy ul. 3 Maja 41 oraz ul. Wojska Polskiego 181.

13 czerwca

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

05 czerwca

Dzieciaki na start

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w Sosnowieckim Biegu Dzieciaków, który odbędzie się 8 czerwca 2014 r. o godzinie 11:00 w Parku Sieleckim.

22 maja

Środa ligowców

To była czarna środa dla naszych drużyn. Porażka z drużyną z Zielonej Góry zredukowała do minimum szanse piłkarzy nożnych Zagłębia na awans. Po rocznych występach w I lidze, z tą klasą rozgrywkową żegnają się szczypiorniści SPR Zagłębia, którzy przegrali barażowy dwumecz z KSZO Odlewnią Ostrowiec Świętokrzyski.

Piłka ręczna Piłka nożna
22 maja

Huragan zdominował wojewódzkie mistrzostwa juniorów

W sobotę i niedzielę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały Mistrzostwa Śląska Juniorek i Juniorów w Tenisie Stołowym.

Tenis stołowy
21 maja

W Sosnowcu dzieci świętują dłużej

To będzie wyjątkowy tydzień dla dzieci i nie tylko! Centrum wydarzeń będzie Górka Środulska, na której odbędzie się finałowa impreza.

20 maja

Sportowa środa

W środę w Sosnowcu rozegrane zostaną dwa ważne ligowe spotkania. W awans ciągle wierzą piłkarze nożni Zagłębia, natomiast szczypiorniści walczą o uniknięcie degradacji. Zachęcamy do wsparcia naszych drużyn!

Piłka ręczna Piłka nożna

Poleć znajomemu