Wiadomości

10 stycznia

Wyniki Pucharu Polski Juniorów w Szabli

W sobotę w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 rozegrane zostały zawody III Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn do lat 20.

Szermierka
10 stycznia

Wyniki II ligi SALS

Dzisiaj w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 4. i 5. kolejki II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2014/2015.

Siatkówka
08 stycznia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Karate Szermierka Hokej na lodzie Piłka nożna
08 stycznia

Zapisz dziecko na półkolonie

Od najbliższego poniedziałku (12 stycznia 2015 roku) przyjmowane będą zapisy na udział w organizowanym przez MOSiR wraz z UKS „Zagłębie” zimowym wypoczynku dzieci i młodzieży - półkoloniach.

08 stycznia

III Puchar Polski Juniorów w szabli

W sobotę, 10 stycznia w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ulicy Żeromskiego 9 odbędą się III zawody Pucharu Polski Juniorów w szabli kobiet i mężczyzn.

Szermierka
07 stycznia

XIII Sosnowiecki Rally Sprint

Zapraszamy na XIII Sosnowiecki Rally Sprint, który po raz kolejny „zagra” dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

06 stycznia

XX Memoriał im. Wł. Mazura

W sobotę, 17 stycznia 2015 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Żeromskiego 9 odbędzie się XX Memoriał im. Włodzimierza Mazura.

Piłka nożna
05 stycznia

Dostępność obiektów w Święto Trzech Króli

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż we wtorek, 6 stycznia 2015 roku, w Święto Trzech Króli obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem.

31 grudnia

Atrakcje na przywitanie Nowego Roku

Serdecznie zapraszamy mieszkańców miasta do udziału w atrakcjach zaplanowanych na Górce Środulskiej oraz na zabawę sylwestrową, która odbędzie się na placu przed Urzędem Miejskim w Sosnowcu (al. Zwycięstwa 20).

30 grudnia

Zapisy na zajęcia rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach

Od czwartku, 1 stycznia 2015 roku przyjmowane będą zapisy na uczestnictwo w zajęciach rekreacyjnej nauki jazdy na łyżwach. Dokonywać ich będzie można w kasie Stadionu Zimowego przy ul. Zamkowej 4 podczas trwania ślizgawek.

29 grudnia

Zapraszamy na mały stok

Dzisiaj o godzinie 14 zainaugurowany został nowy sezon ziomowy na Górce Środulskiej. Na razie mieszkańcom Sosnowca oddany został do użytku mały stok.

23 grudnia

Dostępność obiektów w okresie świąteczno-noworocznym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu informuje, iż w okresie świąteczno-noworocznym obiekty będą dostępne dla mieszkańców zgodnie z zamieszczonym harmonogramem.

22 grudnia

Wyniki I ligi SALS

W sobotę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 4. i 5. kolejki I ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki.

Siatkówka
19 grudnia

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

Tenis stołowy Koszykówka Hokej na lodzie Siatkówka
15 grudnia

Wyniki II ligi SALS

W niedzielę w Hali Sportowej przy ul. Baczyńskiego 4 rozegrane zostały mecze 2. i 3. kolejki II ligi Sosnowieckiej Amatorskiej Ligi Siatkówki sezonu 2014/2015.

Siatkówka

Poleć znajomemu