Wiadomości

02 września

Witaj szkoło na sportowo

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu zaprasza w najbliższą niedzielę uczniów sosnowieckich szkół wraz z rodzicami na imprezę pn. Witaj szkoło na sportowo.

19 sierpnia

3. Bieg Sosnowiecki

W niedzielę 30 sierpnia 2015 r. na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 oraz Stawików odbędzie się 3. Bieg Sosnowiecki.

14 sierpnia

Pływalnie zapraszają w weekend

Upalnie zapowiadający się weekend zachęca do spędzenia wolnego czasu nad wodą. Pływalnie letnie czynne będą w godz. od 9 do 20, natomiast kryta – od 6 do 23. Serdecznie zapraszamy.

02 sierpnia

Igrzyska Polonijne w Sosnowcu

Ponad tysiąc zawodników z 25 krajów weźmie udział w XVII Światowych Letnich Igrzyskach Polonijnych, które odbędą się w dniach od 2 do 8 sierpnia na terenie naszego województwa, w tym w Sosnowcu.

Lekkoatletyka Tenis stołowy Koszykówka Piłka nożna
23 lipca

EKSTREMALNY WEEKEND

W najbliższy weekend w sosnowieckich skate parkch odbędą się zawody w ramach Ekstremalnej Ligi Zagłębia. Dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia nauki jazdy na rolkach, deskorolce i hulajnodze.

20 lipca

Wyniki turnieju siatkówki plażowej o Puchar Sosnowca

W minioną sobotę w Sosnowcu na boiskach Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego przy alei Mireckiego został rozegrany turniej o Puchar Sosnowca w Piłce Siatkowej Plażowej.

Siatkówka
03 lipca

W sobotę, 18 lipca turniej o Puchar Sosnowca w Siatkówce Plażowej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji uprzejmie informuje o zmianie terminu rozgrywania turnieju o Puchar Sosnowca w Piłce Siatkowej Plażowej. Zawody odbędą się w sobotę 18 lipca 2015 roku, nie jak poprzednio informowaliśmy - 12 lipca. Za zaistniałą zmianę przepraszamy serdecznie wszystkich sympatyków plażówki.

Siatkówka
24 czerwca

Powitanie Lata na Stawikach

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu wraz z Wake Zone Stawiki zapraszają na imprezę plenerową "Powitanie Lata", która odbędzie się w najbliższą sobotę 27 czerwca na terenie Kąpieliska "Stawiki" przy ul. Kresowej.

23 czerwca

Zostań wolontariuszem w czasie Igrzysk!

Tysiąc zawodników z 25 krajów, tak zapowiadają się XVII Światowe Letnie Igrzyska Polonijne, które potrwają od 2 do 8 sierpnia m.in. w Sosnowcu.

22 czerwca

Wyniki Pucharu Sosnowca w Tenisie

W sobotę i niedzielę 20 i 21 czerwca na kortach tenisowych przy ul. Szkolnej rywalizowali tenisiści o Puchar Sosnowca.

21 czerwca

W XIX regatach górą „Staszic”

W piątek, 19 czerwca 2015 r. na sosnowieckich Stawikach rozegrane zostały XIX Regaty Wioślarskie pomiędzy II LO im. Emilii Plater i IV LO im. Stanisława Staszica.

19 czerwca

II Mistrzostwa Polski Oldbojów

W najbliższy weekend na terenie Kompleksu Piłkarskiego przy ul. Kresowej 1 rozegrane zostaną II Mistrzostwa Polski Oldbojów Drużyn Sześcioosobowych.

 

19 czerwca

MOSiR zaprasza

Prezentujemy harmonogram imprez organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu, bądź odbywających się na jego obiektach w trakcie zbliżającego się weekendu.

12 czerwca

Puchar Sosnowca w Tenisie Ziemnym

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zaprasza mieszkańców Sosnowca do wzięcia udziału w zawodach Pucharu Sosnowca w Tenisie Ziemnym.

10 czerwca

Rowerzyści dopisali i Ekspedycja się udała

Rowerzyści dopisali i Ekspedycja się udała

W minioną niedzielę, pomimo upału, prawie czterdziestoosobowa grupa sympatyków rekreacji rowerowej stawiła się na starcie pierwszej Ekspedycji Rowerowej.

Poleć znajomemu